Børnehaver, folkeskoler, ungdomsuddannelse, universiteter
I databasen findes 4 500 skoler

SiteMap

Afdeling (underordnet enhed)

  Københavns VUC - Vognmagergade 8
  Københavns VUC - Sankt Petri Passage 1
  Københavns Tekniske Skole
  Københavns Tekniske Skole
  Københavns Tekniske Skole
  Københavns Tekniske Skole
  Københavns Tekniske Skole
  Københavns Tekniske Skole
  Københavns Tekniske Skole
  Københavns Tekniske Skole
  Københavns Tekniske Skole
  Københavns Tekniske Skole, 10. klasse
  Hotel- og Restaurantskolen
  Skoleskibet DANMARK
  Niels Brocks Erhvervsuddannelser
  Handelsgymnasiet JTP
  Det Informationsvidenskabelige Akademi (Danmarks Biblioteksskole)
  Det Informationsvidenskabelige Akademi (Danmarks Biblioteksskole)
  School of Pharmaceutical Sciences, Det Sundhedsvidenskabelige Fakultet, Københavns Universitet
  Københavns Universitet
  Skolen for Klinikassistenter og Tandplejere
  Det Natur- og Biovidenskabelige Fakultet, Københavns Universitet
  Skovskolen, Københavns Universitet
  Københavns Erhvervsakademi, Byggeri/Produktion
  Københavns Erhvervsakademi, Ledelse/efterudd.
  Københavns Erhvervsakademi
  Københavns Erhversakademi, Medie/IT
  Københavns Erhvervsakademi, Design/business
  Cphbusiness Hillerød | Laborantskolen
  EA Copenhagen Business, København Nord
  Innovationsgymnasiet
  EA Copenhagen Business, Niels Brock
  EA Copenhagen Business, Laborantskolen Nordsjælland
  TEC Frederiksberg
  TEC Frederiksberg
  TEC Ballerup
  TEC Gladsaxe
  TEC Hvidovre
  TEC Lyngby (Akademivej)
  Unge2-projektet
  Tranemosegård
  Pædagogisk-Psykologisk Rådgivning
  SOSU C Social- og Sundhedsuddannelses Centret, Brøndby
  SOSU C Social- og Sundhedsuddannelses Centret, Gladsaxe
  SOSU C Social- og Sundhedsuddannelses Centret, Herlev
  Søndervangskolen
  VUC Vestegnen, Rødovre afd.
  HF & VUC København Syd, Hvidovre afd.
  VUC Hvidovre-Amager, Amager afd.
  Dansk Brand og sikringsteknisk Institut (NUSA)
  Dansk Brand- og sikringsteknisk Institut
  Flønghuset
  Boesagerskolen
  København Nord, Lyngby
  Erhvervsakademiet København Nord
  Frederikssund Knord
  Hillerød Knord
  Erhvervsakademiet København Nord
  Søværnets Teknikkursus
  Forsvarets Center for Digital Forvaltning og Uddannelse
  CPH WEST, Frisørskolen
  CPH WEST, Erhvervsuddannelse Ballerup
  CPH WEST hhx, Handelsgymnasiet i Ballerup
  CPH WEST, Erhvervsuddannelse Taastrup
  CPH WEST, Ishøj Gymnasium (stx)
  CPH WEST, hhx Ishøj
  CPH WEST, Erhvervsuddannelse Ishøj
  Tårnby Ungdomsskole, US10
  Mørdrupskolen
  Helsingør Skole, afd. Gurrevej
  Skolen ved Rønnebær Allè
  Tibberupskolen
  Grydemoseskolen
  VUC Nordsjælland, Frederiksværk afd.
  HF & VUC Nordsjælland, Helsingør afdeling
  HF & VUC Nordsjælland, Hillerød afd.
  VUC Frederikssund
  Erhvervsskolen Nordsjælland, Helsingør, Rasmus Knudsensvej
  Erhvervsskolen Nordsjælland, Helsingør, Sdr. Strandvej
  Erhvervsakademiet Nordsjælland
  Erhvervsskolen Nordsjælland, Hillerød, Carlsbergvej
  Erhvervsskolen Nordsjælland, Frederikssund, Elsenbakken
  Erhvervsskolen Nordsjælland - Frederiksværk
  Erhvervsskolen Nordsjælland - Hundested
  Erhvervsskolen Nordsjælland
  Erhvervsskolen Nordsjælland - Kokkeskolen
  Erhvervsskolen Nordsjælland, Skolegade
  Center for Undervisningsmidler, Kbh N.
  Pædagoguddannelsen København UCC
  Pædagoguddannelsen Sydhavn - UCC
  Læreruddannelsen Zahle - UCC
  Håndarbejdets Fremme - UCC
  Center for Tegnsprog-Tolkeuddannelsen - UCC
  Pædagoguddannelsen Frøbel UCC
  Læreruddannelsen Blaagaard/KDAS - UCC
  Center for Undervisningsmidler, Glostrup
  Pædagoguddannelsen Storkøbenhavn - UCC
  Psykomotorikuddannelsen - UCC
  Fysioterapeutuddannelsen UCC Hillerød
  Center for Undervisningsmidler, Afd. Nordsjælland
  Pædagoguddannelsen UCC Nordsjælland
  Sygeplejerskeuddannelsen Nordsjælland UCC
  Efter- og videreuddannelse, UCC
  Center for Undervisningsmidler, Bornholm
  Pædagoguddannelsen Bornholm - UCC
  Læreruddannelsen Bornholm - UCC
  Center for Tegnsprog - Tolkeuddannelsen, Aarhus
  Laborantuddannelsen Metropol
  Bioanalytikeruddannelsen Metropol
  Fysioterapeutuddannelsen Metropol
  Ergoterapeutuddannelsen Metropol
  Jordemoderuddannelsen Metropol
  Professionshøjskolen Metropol (Pustervig)
  Professionshøjskolen Metropol (Tagensvej 86)
  Professionshøjskolen Metropol (Sigurdsgade)
  UC Diakonissestiftelsen, Sygeplerskeuddannelsen
  Professionshøjskolen Metropol (Nyelandsvej)
  Administrationsuddannelserne, Metropol
  Professionshøjskolen Metropol (Kronprinsesse Sofies Vej )
  Nationalt Center for Erhvervspædagogik
  Radiografuddannelsen Metropol
  Professionshøjskolen Metropol, Efter- og Videreuddannelser
  Professionshøjskolen Metropol (Hillerød)
  Professionshøjskolen Metropol (Bornholm)
  Center for Erhvervspædagogik (Vest)
  Børne- og Ungepsykologerne (PPR)
  Egebækskolen
  Greve Udviklingscenter
  Den Danske Skole
  Erhvervsakademi Sjælland, Campus Køge
  Erhvervsakademi Sjælland, Campus Nykøbing F
  Erhvervsakademi Sjælland, Campus Næstved
  Erhvervsakademi Sjælland, Campus Roskilde
  Erhvervsakademi Sjælland, Campus Slagelse
  VUC Roskilde, Greve afdelingen
  VUC Roskilde, Køge afdelingen
  VUC Roskilde, Roskilde afdelingen
  Roskilde Tekniske Skole - Landbrugsskolen Sjælland - Ledreborg Allé
  Roskilde Tekniske Skole - Pulsen
  Roskilde Tekniske Skole, Søndre Mellemvej
  Roskilde Tekniske Skole - Industrivej 21
  Roskilde Tekniske Skole - Industrivej 51
  Roskilde Tekniske Skole - Køgevej 131
  Roskilde Tekniske Skole, Landbrugsskolen Sjælland - Høng
  Fjordskolen, Lysholm
  Fjordskolen, Hedevang
  Behandlingshjemmet Magnoliegaarden
  Forceskolen
  ZBC
  ZBC Ringsted - TS
  ZBC Næstved
  ZBC Vordingborg
  Tradium, Blommevej 40
  Tradium Transportuddannelsescenter Djursland
  Tradium tekniske erhvervsuddannelser htx
  Handelsskolen i Randers
  Tradium hhx og hg
  Tradium Erhverv
  Tradium hhx og hg
  Tradium hhx og hg
  Uddannelsescenter Holstebro Lægård Landbrugsskole
  Uddannelsescenter Holstebro - Handelsskolen
  Dagtilbud Bådgruppen
  Hirtshals undervisningssted
  Horne undervisningssted
  Tornby undervisningssted
  Bindslev undervisningssted
  Tversted undervisningssted
  Lendum undervisningssted
  Sindal undervisningssted
  Tårs undervisningssted
  Vrejlev undervisningssted
  Hundelev undervisningssted
  Løkken undervisningssted
  Vrå undervisningssted
  Højene undervisningssted
  Astrup undervisningssted
  SOPU København & Nordsjælland
  SOSU Sjælland, Afdeling Køge
  SOSU Sjælland, Afdeling Slagelse
  SOSU Sjælland, Afdeling Holbæk
  SOSU Sjælland, Afdeling Ringsted
  SOSU Sjælland, Afdeling Næstved
  Rybners Gymnasium
  Rybners HHX og STX
  Vædderbos Skole og STU
  Issø-skolen
  Issø-skolen
  Afdeling Bårse
  AOF Center Midtjylland, Horsens afdeling
  Store Magleby Skole Vierdiget
  Store Magleby Skole Kirkevej
  Dragør Skole Syd
  Dragør Skole Nord
  Filial Digeskolen
  Filial Møgeltønder Skole
  Tønder Overbygningsskole
  Tønder Grundskole
  10. Vest
  Bredebro Filialskole
  Distriktsskolen
  Øster Højst Filialskole
  Skærbæk Kommuneskole
  Agerskov Skole
  Toftlund Skole
  Arresø Skole, Kregme
  Arresø Skole, Ølsted
  Arresø Skole, Magleblik
  Frederiksværk skole, Enghave
  Frederiksværk Skole, Melby
  Frederiksværk Skole, Vinderød
  Hundested Skole, Storebjerg
  Hundested Skole, Lerbjerg
  Ådalens Skole, afd. Syd
  Ådalens Skole, afd. Nord
  UU-center Varde
  Kunstakademiets Arkitektskole
  Kunstakademiets Konservatorskole
  Kunstakademiets Designskole
  Kunstakademiets Designskole, Bornholm
  Nyråd-Langebækskolen, Mern afdeling
  Aktivet
  Skolen ved Skoven
  Øen
  Vibeengsskolen
  Midtskolen, afd. Sofiendal
  Isefjordskolen Orø Afd.
  Concura skolen
  Nordvestsjællands HF & VUC, Holbæk afd.
  Nordvestsjællands HF & VUC, Kalundborg afd.
  EUC Nordvestsjælland
  10. kl. Erhverv - UddannelsesCenter Odsherred
  Slotshaven Gymnasium
  Holbæk Handelsskole
  Kalundborg HHX, HTX og HG
  EUC Nordvestsjælland (Processkolen)
  Hjortholmskolen
  Midtsjællands Gymnasium
  Midtsjællands Gymnasium
  Rosenkilde Efterskole
  Rosenkilde Skole
  Rosenkilde Ungdomsuddannelse
  VUC Vestsjælland Syd - Korsør
  VUC Vestsjælland Syd - Ringsted
  VUC Vestsjælland Syd - Slagelse
  Selandia - CEU
  Kundby Skole
  CFU Sjælland, Informationssamlingen/Roskilde
  UCSJ, Campus Roskilde (Køgevej)
  UCSJ, Campus Roskilde (Himmelev)
  UCSJ, Campus Roskilde (Trekroner)
  UCSJ, Campus Roskilde (Bakkesvinget)
  CFU Sjælland, Udlånssamlingen Sorø
  Pædagoguddannelsen i Haslev
  Læreruddannelsen i Haslev
  UCSJ, Campus Roskilde (Holbæk)
  UCSJ, Campus Slagelse (Ingemannsvej 17)
  UCSJ, Campus Slagelse (Ingemannsvej 35)
  UCSJ, Campus Slagelse (Sorø)
  University College Sjælland, Center for Videreuddannelse
  UCSJ, Campus Storstrøm (Nykøbing F.)
  UCSJ, Campus Næstved
  UCSJ, Campus Storstrøm (Vordingborg)
  Kildedamsskolen, afdeling Store Merløse
  Kildedamsskolen, afdeling Ugerløse
  Fjordskolen - Byskoleafdelingen
  Fjordskolen, Madeskovafdelingen
  Fjordskolen/Dannelunde afdeling
  Søndre Skole, Holeby
  Søndre Skole, Rødby
  Søndre Skole, Rødbyhavn
  Nordvestskolen, Søllested afdeling
  Nordvestskolen, Fejø afdeling
  Nordvestskolen, Ravnsborg afdeling
  Maribo Skole - Borgerskoleafdelingen
  Maribo Skole - Blæsenborgafdelingen
  Maribo Skole - Centerafdeling
  Maribo skole, Margretheskoleafdelingen
  Distrikt Øst
  Møn Skole Hjertebjerg
  VUC Storstrøm
  VUC Storstrøm
  VUC Storstrøm
  VUC Storstrøm
  VUC Storstrøm
  VUC Storstrøm
  Behandlingshjemmet Elvergårdens Skole
  EUC Sjælland, Køge Afdeling
  EUC Sjælland, Haslev afdeling
  EUC Sjælland
  EUC Sjælland, Næstved
  LOF Storstrømmen
  CELF Maribo
  CELF Nakskov
  CELF, Maribo
  CELF, Nykøbing F, Merkantil afd.
  CELF, Nykøbing F, Teknisk afd.
  CELF, Nyk F, Landbrugsafdeling
  Gåsetårnskolen Kastrup afd.
  Paradisbakkeskolen, Nexø afd.
  Paradisbakkeskolen, Svaneke afdeling
  Rønneskolen, afdeling Søndermark
  Rønneskolen, afdeling Østre
  Rønneskolen, afdeling Åvang
  Hans Rømer Skolen, Afdeling Mosaik
  Hans Rømer Skolen, afdeling Vestermarie
  Hans Rømer Skolen, Afdeling Aaker
  Dybdalskolen
  STX Campus Bornholm
  VUC Campus Bornholm
  Bornholms Erhvervsskole
  HHX og HTX Campus Bornholm
  Campus Bornholm
  Bogense Skole, Afdeling Kongslund
  Lærdansk Odense
  Lærdansk/Svendborg
  HF & VUC FYN Faaborg
  HF & VUC FYN Glamsbjerg
  HF & VUC FYN Ærø
  HF & VUC FYN Middelfart
  HF & VUC FYN Nyborg
  Fyns HF-Kursus
  HF & VUC FYN Odense
  HF & VUC FYN Ringe
  HF & VUC FYN Langeland
  HF & VUC FYN Svendborg
  HF & VUC FYN Søndersø
  Fyns HF-kursus, Ærø
  Syddansk Musikkonservatorium Odense
  Skuespillerskolen i Odense
  Syddansk Musikkonservatorium Esbjerg
  TietgenSkolen (Nyborg-Kerteminde)
  TietgenSkolen (TKC Rugårdsvej)
  Tietgen Handelsgymnasium
  TietgenSkolen
  TietgenSkolen (LER)
  TietgenSkolen (KVU NON)
  TietgenSkolen (TKC)
  Syddansk Universitet, Slagelse
  Syddansk Universitet, Odense
  Syddansk Universitet, Ingeniør uddannelser
  Syddansk Universitet, Sønderborg
  SDU Esbjerg
  Syddansk Universitet, Kolding
  Social- og Sundhedsskolen Fyn, Middelfart
  Social- og Sundhedsskolen Fyn, Svendborg
  Erhvervsakademiet Lillebælt, Strandgade 3
  Erhvervsakademiet Lillebælt, Landbrugsvej 65
  Erhvervsakademiet Lillebælt, Ejlskovsgade 3
  Erhvervsakademiet Lillebælt, Munkebjergvej 130
  Erhvervsakademiet Lillebælt, Munke Mose Allé 9
  Erhvervsakademiet Lillebælt, Nonnebakken 9
  Erhvervsakademiet Lillebælt, Landbrugsvej 55
  Erhvervsakademiet Lillebælt
  Erhvervsakademiet Lillebælt, Boulevarden 25
  Syddansk Erhvervsskole Odense-Vejle, Risingvej
  Syddansk Erhvervsskole Odense-Vejle, Petersmindevej 1 F
  Syddansk Erhvervsskole Odense-Vejle, Odense Tekniske Gymnasium
  Syddansk Erhvervsskole Odense-Vejle, Munkebjergvej 130
  Syddansk Erhvervsskole Odense-Vejle, Blangstedgårdsvej
  Syddansk Erhvervsskole Odense-Vejle, Petersmindevej 1 A
  Syddansk Erhvervsskole, Vejle Tekniske Gymnasium
  Syddansk Erhvervsskole Odense-Vejle, Boulevarden
  Syddansk Erhvervsskole Odense-Vejle, Tårnvej
  Syddansk Erhvervsskole Odense-Vejle, Boulevarden 36
  Svendborg Erhvervsskole
  Svendborg Erhvervsskole
  Svendborg Erhvervsskole
  Særslev-Hårslev-Skolen, afdeling Hårslev
  Særligt tilrettelagt Ungdomsuddannelse Haderslev
  Voksen Specialundervisning-Haderslev
  EUC Syd
  EUC Syd
  EUC Syd
  VUC Syd - Gram
  VUC Sønderjylland - Haderslev
  VUC Syd - Sønderborg afdeling
  VUC Syd - Tønder afdeling
  VUC Syd - Aabenraa afdeling
  Auraskolen - afd. Bryndum
  Afdeling Tjæreborg
  VUC Vest, Esbjerg
  VUC Vest, Grindsted
  VUC Vest, Varde
  VUC Vest
  Administrationsbachelor i Esbjerg
  Uddannelsen i grafisk kommunikation i Haderslev
  Medie og Sonokommunikation i Haderslev
  Erhvervssprog og it-baseret markedskommunikation
  Læreruddannelsen i Haderslev
  Ernæring og sundhedsuddannelsen i Haderslev
  Sygeplejerskeuddannelsen i Sønderborg
  Center for Undervisningsmidler, Aabenraa
  Pædagoguddannelsen i Aabenraa
  Center for Undervisningsmidler, Esbjerg
  Pædagoguddannelsen i Esbjerg
  Sygeplejerskeuddannelsen i Esbjerg
  Socialrådgiveruddannelsen i Esbjerg
  Ergoterapeutuddannelsen i Esbjerg
  Fysioterapeutuddannelsen i Esbjerg
  Jordemoderuddannelsen i Esbjerg
  UC Syddanmark - Efter- og videreudd., Esbjerg
  Bioanalytikeruddannelsen i Esbjerg
  Læreruddannelsen i Esbjerg
  Pædagoguddannelsen i Kolding
  UC Syddanmark - Efter- og videreudd., Haderslev
  Erhvervsakademi SydVest, Sønderborg (Ørstedsgade)
  Center for det Maritime Sundhedsvæsen
  Frederiksodde skole
  Social- og Sundhedsskolen Fredericia-Vejle-Horsens, Horsens afd.
  Fredericiaskolen
  Horsens Byskole, Afd. Lindvigsvej
  Højvangskolen
  Højvangskolen, Centerklasser
  Tværgående Enhed for Læring
  Step 10
  Learnmark Horsens, AMU
  Learnmark Horsens, Håndværk, Industri og Transport
  Learnmark Horsens
  IBC International Business College
  HF og VUC Fredericia
  IBC International Business College
  IBC International Business College
  AMU SYD, Ribe
  EA Kolding, IBA
  EA Kolding, Noma
  Professionshøjskolen Lillebælt, UC Lillebælt, Pædagoguddannelsen
  UC Lillebælt, Center for undervisningsmidler, Odense
  Pædagoguddannelsen i Odense V
  Ergoterapeutuddannelsen i Odense
  Professionshøjskolen Lillebælt UC, Radiografuddannelsen
  Sygeplejerskeuddannelsen i Odense
  Professionshøjskolen Lillebælt UC, Socialrådgiver og Administrationsbachelor
  Læreruddannelsen på Fyn
  Fysioterapeutuddannelsen i Odense
  Professionshøjskolen Lillebælt, Efter - og videreuddannelsen
  Professionshøjskolen Lillebælt, Sygeplerskeuddannelsen i Svendborg
  Læreruddannelsen i Jelling
  Pædagoguddannelsen i Jelling
  Bioanalytikeruddannelsen i Odense
  UC Lillebælt, Center for undervisningsmidler, Vejle
  Sygeplejerskeuddannelsen i Vejle
  VUC Vejle, Give afdeling
  Campus Vejle VUC
  Herningsholm Gymnasium, HTX
  Herningsholm Gymnasium, HHX Herning
  Herningsholm Erhvervsskole, Teknisk erhvervsudd.
  Herningsholm Erhvervsskole, HG Herning
  Herningsholm Gymnasium, HHX Ikast
  Herningsholm Erhvervsskole, HG Ikast
  EA MidtVest, Herning
  EA MidtVest, Holstebro
  VUC Holstebro
  VUC Lemvig
  VUC Struer
  The International Academy and Boarding School of Denmark
  Struer Statsgymnasium - 10. klassecentret
  Struer Statsgymnasium
  Struer Erhvervsskole
  VUC Djursland - Ebeltoft
  VUC Djursland - Grenaa
  VUC Djursland - Hornslet
  VID Gymnasier - HHX Rønde
  VID Erhvervsuddannelser
  VID Gymnasier - HHX og HTX
  COK - Hovedstadsområdet
  COK - Sjælland
  COK - Fyn
  COK - Sydjylland
  COK - Østjylland
  Fællesskolen
  Erhvervsakademi Dania, Hadsten
  Erhvervsakademi Dania, Horsens
  Erhvervsakademi Dania, Randers
  EA Dania, Randers (Vester Alle)
  Erhvervsakademi Dania, Skive (Arvikavej)
  EA Dania, Skive (Kongsvingervej)
  Erhvervsakademi Dania, Viborg (Prinsens Alle)
  EA Dania, Bygholm
  Erhvervsakademi Dania, Grenaa
  EA Dania, Hobro
  .
  EA Dania, Silkeborg (Kejlstrupvej)
  Erhvervsakademi Dania, Silkeborg (Bredhøjvej)
  EA Dania, Skanderborg
  Randers Social- og Sundhedsskole, Djursland afd.
  Randers Social- og Sundhedsskole, Randers afd.
  Skolen ved Oustruplund (voksne)
  Skolen ved Oustruplund (børn)
  Ulvedalsskolen
  TH. LANGS HF-KURSUS
  TH. LANGS, VUC SILKEBORG
  Social- og Sundhedsskolen i Silkeborg, afd. Skanderborg
  HG og VUC Odder
  Skanderborg-Odder Handelsskole
  Kaløvigskolen
  CSV Århus
  VUC Samsø
  VUC Aarhus
  Jordbrugets UddannelsesCenter, Malling
  JU Vejlby
  AARHUS TECH, Campus Højvangen
  AARHUS TECH, Tek. Gymnasium Chr. Bjerg
  AARHUS TECH, Teknisk Gymnasium Viby
  AARHUS TECH, Aarhus Gymnasium
  Århus Købmandsskole, Handelsgymnasiet
  Århus Købmandsskole
  Aarhus Handelsgymnasium
  Århus Købmandsskole
  Aarhus Universitet i Emdrup
  Aarhus Universitet i Herning
  Aarhus Universitet, Business and Social Sciences
  Aarhus Universitet
  Aarhus Universitet, Institut for Odontologi og Oral Sundhed (tidl. SKT)
  Journalisthøjskolen
  Erhvervsakademi Aarhus, Hasselager Alle 8
  Erhvervsakademi Aarhus, Tretommervej
  Erhvervsakademi Aarhus, Sønderhøj
  VUC Ringkøbing-Tarm
  VUC Ringkøbing
  VUC Skjern
  UddannelsesCenter Ringkøbing-Skjern
  Thy-Mors HF & VUC , Nykøbing afd.
  Thy-Mors HF & VUC , Hurup afd.
  Social- og Sundhedsskolen, S-T-V, afdeling Viborg
  Social- og Sundhedsskolen Skive-Thisted-Viborg
  Social- og Sundhedsskolen Skive-Thisted-Viborg
  EUC Nordvest - Fjerritslev
  Fiskeriskolen
  EUC Nordvest - Morsø Landbrugsskole
  EUC Nordvest
  EUC Nordvest
  EUC Nordvest
  Skive-Viborg HF&VUC
  Skive-Viborg HF&VUC
  Sygeplejerskeuddannelsen i Horsens - VIA UC
  TEKO og Teknisk-merkantil højskole, Mejlgade
  Bygningskonstruktøruddannelsen i Holstebro, Valdemar P
  Bygningskonstruktørudd. og CFU, Halmstadgade 2
  VIA University College - Pædagoguddannelsen i Horsens
  Bandagistuddannelsen i Horsens - VIA University College
  VIA Center for Undervisningsmidler, Herning
  TEKO Design+Business - VIA UC
  Ergoterapeutuddannelsen i Holstebro, VIA UC
  Pædagoguddannelsen i Holstebro - VIA UC
  Sygeplejerskeuddannelsen i Holstebro - VIA UC
  Socialrådgiveruddannelsen i Holstebro - VIA UC
  Fysioterapeutuddannelsen i Holstebro - VIA UC
  Pædagoguddannelsen i Ikast - VIA UC
  HF i Nørre Nissum - VIA UC
  Læreruddannelsen i Nørre Nissum - VIA UC
  Pædagoguddannelsen i Grenaa - VIA UC
  Sygeplejerskeuddannelsen i Randers - VIA UC
  Pædagoguddannelsen i Randers - VIA UC
  Psykomotorikuddannelsen i Randers - VIA UC
  Sygeplejerskeuddannelsen i Silkeborg - VIA UC
  Læreruddannelsen i Silkeborg - VIA UC
  VIA Center for undervisningsmidler, Skanderborg
  Pædagoguddannelsen Peter Sabroe - VIA UC
  VIA Ergoterapeutuddannelsen i Aarhus
  Bioanalytikeruddannelsen i Aarhus - VIA UC
  Læreruddannelsen i Aarhus - VIA UC
  Socialrådgiveruddannelsen i Aarhus - VIA UC
  Pædagoguddannelsen Jydsk - VIA UC
  VIA Sygeplejerskeuddannelsen i Aarhus
  Ernæring og Sundhedsuddannelsen i Aarhus - VIA UC
  Fysioterapeutuddannelsen i Aarhus - VIA UC
  Professionsbacheloruddannelsen i offentlig administration i Aarhus - VIA UC
  Textiluddannelsen TEKO - VIA UC
  VIA Center for Undervisningsmidler, Skive
  Læreruddannelsen i Skive - VIA UC
  Sygeplejerskeuddannelsen i Thisted - VIA UC
  Pædagoguddannelsen i Thisted - VIA UC
  VIA University College - Pædagoguddannelsen i Viborg
  Sygeplejerskeuddannelsen i Viborg - VIA UC
  Karakteranimationsuddannelsen i Viborg - VIA UC
  VIA Efter- og Videreuddannelse
  Videreuddannelse og kompetenceudvikling Viborg - VIA UC
  Professionsbacheloruddannelsen i offentlig administration i Viborg - VIA UC
  Mercantec, Ulfborg afdeling
  Mercantec, Bjerringbro afdeling
  Mercantec, Skive afdeling
  Mercantec, Skive afdeling
  Mercantec, Vinkelvej afdeling
  Mercantec, Håndværkervej afdeling
  Mercantec, HCA afdeling
  Hedegårdsskolen
  Ravnshøj Skoleafdeling
  Hjørring Sydøstskole Muldbjergskolen
  EUC Nord, sprogcentret
  EUC Nord
  EUC Nord
  EUC Nord
  EUC Nord
  EUC Nord
  UU Frederikshavn
  Stensnæsskolen
  Kerneskolen
  Kerneskolen
  Kerneskolen
  Center for Døvblindhed og Høretab
  Dagbehandling Unge, Vissegård
  VUC&hf Nordjylland,, Jammerbugt afd., Brovst
  VUC&hf Nordjylland, Hjørring afd., Br.slev
  VUC&hf Nordjylland, Jammerbugt afd., Fjerr.
  VUC&hf Nordjylland, Frederikshavn afdeling
  VUC&hf Nordjylland, Himmerland afd., Hadsund
  VUC&hf Nordjylland, Hjørring afd., Hirtshals
  VUC&hf Nordjylland, Hjørring afdeling
  VUC&hf Nordjylland, Himmerland afd., Hobro
  VUC&hf Nordjylland, Frederikshavn afd. Læsø
  VUC&hf Nordjylland, Jammerbugt afd., Åbybro
  VUC&hf Nordjylland, Himmerland afd., Aars
  Tech College Hobro - HTX
  Tech College Aalborg - Erhvervsuddannelser i Hobro
  Tech College Mariagerfjord
  Aalborg Tekniske Gymnasium
  Agri College Aalborg
  Auto College Aalborg
  Construction College Aalborg
  Dental College Aalborg
  Food College Aalborg
  Media College Aalborg
  Metal College Aalborg
  Style & Wellness College Aalborg
  Technology College Aalborg
  Nordjyllands Erhvervsakademi - Aalborg Handelssk.
  Aalborg Handelsskole
  Aalborg Handelsskole
  Aalborg Handelsskole
  Nordjyllands Erhvervsakademi, Aalborg Handelssk.
  Aalborg Handelsskole
  Det Jyske Musikkonservatorium
  AMU Nordjylland, Brovst
  Aalborg Universitet København
  Aalborg Universitet Esbjerg
  Aalborg Universitet
  SOSU Nord, Aalborg
  SOSU Nord, Hjørring
  SOSU Nord, Svenstrup
  Teknologi & Business - UCN - Lindholm Brygge
  Teknologi og Business, Hjørring
  Center for undervisningsmidler, Ålborg
  Sygeplejerskeuddannelsen i Hjørring
  Læreruddannelsen i Hjørring
  Pædagoguddannelsen i Hjørring
  Pædagoguddannelsen i Aalborg
  Sygeplejerskeuddannelsen i Aalborg
  Læreruddannelsen Aalborg
  Jordemoderuddannelsen i Aalborg
  Fysioterapeutuddannelsen i Aalborg
  Radiografuddannelsen i Aalborg
  Ergoterapeutuddannelsen i Aalborg
  Teknologi & Business, Porthusgade
  Teknologi & Business, Sofiendalsvej
  University College Nordjylland
  Natur- og kulturformidlingsuddannelsen i Hjørring
  Center for Døvblindhed og Høretab
  Erhvervsskolerne Aars
  High School for handel og service - just4web.cz (Prøve at skrive!)
  Vestegnens Sprog- & Kompetencecenter - VSK Amager
  Erhvervsakademiet Lillebælt
  Erhvervsakademiet Lillebælt
  Nursing in Thisted

Hovedskole (institution med enheder)

  Nørrebro Park Skole
  Kirkebjerg Skole
  Korsager Skole
  Lykkebo Skole
  Det Kgl. Vajsenhus
  Hovedstadens Privatskole, Filipskolen
  Bjørns Internationale Skole
  Niels Steensens Gymnasium
  Københavns Sprogcenter
  Grupperne - en folkeskole med særlig profil
  Københavns VUC
  Københavns Tekniske Skole
  Hotel- og Restaurantskolen
  Niels Brock, Copenhagen Business College
  Niels Brock Copenhagen Business College
  Rudolf Steinerskolen i København
  Isbryderen
  Det Informationsvidenskabelige Akademi
  Arildsgård
  Københavns Universitet
  Skoleprojektet Basen
  Københavns Erhvervsakademi (KEA)
  Erhvervsakademiet Copenhagen Business Academy
  Glad Fagskole
  Johannesskolen
  Ny Hollænderskolen
  Hærens Officersskole
  UCplus A/S
  Vestegnens Sprog- og Kompetencecenter - VSK Glostrup
  Brøndbyvester Skole
  Brøndby Strand Skole
  Brøndby Kommunale Ungdomsskole
  Produktionshøjskolen i Brøndby
  SOSU C Social- og Sundhedsuddannelses Centret
  Gentofte Skole
  Rygaards Skole
  Rudolf Steiner skolen i Gentofte, Vidar Skolen
  Copenhagen International School
  Sprogcenter Hellerup
  Mir Skolerne
  Vestegnen HF & VUC
  Vestegnen HF & VUC
  Avedøre Skole
  VUC Hvidovre-Amager
  Dansk Brand- og sikringsteknisk Institut
  Høje-Taastrup Kommune, Institutions- og skolecenter
  Mølleholmskolen
  LINIE 10 - Høje-Taastrup Kommunes 10. klasse-center
  VUC Lyngby & Lyngby HF
  Lyngby Knord
  Forsvarskommandoen, JUR
  CPH - Uddannelsescenter København Vest
  Vallensbæk Ungdomsskole
  Beredskabsstyrelsens Uddannelser
  Marie Kruses Skole
  Byskolen Helsingør Distrikt
  Conzept Erhvers skole
  HF & VUC Nordsjælland
  Erhvervsskolen Nordsjælland
  Professionshøjskolen UCC (University College)
  Professionshøjskolen Metropol / Metropolitan UC
  Nordsjællands Grundskole og Gymnasium samt HF
  Fjordlandsskolen
  Skolen i Skibby
  Tune Skole
  Produktionsskolen i Greve og Høje-Taastrup
  Center for dansk og integration
  Erhvervsakademi Sjælland
  Dåstrup Skole
  Roskilde Kommune
  Roskilde Gymnasium
  VUC Roskilde
  Sjællands Kirkemusikskole
  Roskilde Tekniske Skole
  Fjordskolen
  UngSolrød
  Gilbjergskolen
  Nordstjerneskolen
  Den nye Heldagsskole
  ZBC
  Tradium
  Uddannelsescenter Holstebro
  Uddannelsescenter Holstebro
  CLAVIS sprog & kompetence
  Hirtshals skole
  Sindal Skole
  Tårs Skole
  Vrå Skole
  Højene Skole
  Bjergby undervisningssted
  SOPU Sundhed, omsorg, pædagogik København og Nordsjælland
  SOPU København & Nordsjælland
  SOSU-Sjælland
  Rybners
  Borup Ris Skolen
  Fredensborg Skole
  Issø-skolen
  Stokkebækskolen
  UngiAarhus Syd
  Toppedalskolen
  Kornmarkskolen
  Præstø Skole
  Præstø Skole
  St. Magleby Skole
  Dragør Skole
  Tønder Distriktsskole
  Løgumkloster Distriktsskole
  Toftlund Distriktsskole
  Arresø Skole
  Frederiksværk Skole
  Hundested Skole
  Idestrup Privatskole
  Klitmøller Friskole
  Ådalens Skole
  HKI - Hans Knudsen Instituttet
  Nordstjerneskolen
  KADK - Kunstakademiets Skoler for Arkitektur, Design og Konservering
  Levas ApS
  BillundSkolen
  Vejle Midtbyskole
  Byskovskolen
  Kattegatskolen
  Nordstjerneskolen
  Gåsetårnskolen
  Præstø skole
  Møn skole - Stege
  Kulsbjerg Skole
  Svend Gønge-skolen
  Midtskolen
  Østskolen
  Vestskolen
  Vestermose Natur- og Idrætsfriskole
  Højbo Friskole
  Bregninge-Bjergsted Friskole
  Skolen ved Tuse Næs
  Kildevangens Skole
  Sofielundskolen afd. Bjergmarken
  Fjordskolen
  Nordvestsjællands HF & VUC
  EUC Nordvestsjælland
  Friskolen Ubby
  Idrætsefterskolen Ubby
  Høng Efterskole
  Midtsjællands Gymnasium
  Engskovskolen
  Ny Bro
  Lille Egede Friskole
  Autisme Center Vestsjælland
  VUC Vestsjælland Syd
  Selandia - CEU
  Selandia - Erhvervsrettede Uddannelser
  Sorøegnens Uddannelsescenter
  Katrinedalskolen
  Nordvestsjællands Produktionsskole
  Professionshøjskolen Sjælland University College
  Karise Heldagsskole v/ Karise Ungdomshus
  Marjatta Skolehjem
  Holmegaardskolen
  Fjordskolen
  Søndre Skole
  Nordvestskolen
  Maribo Skole
  Privatskolen Nakskov
  Taleinstituttet i Nykøbing F.
  VUC Storstrøm
  DOF Næstved Aftenskole
  Nysted Efterskole
  EUC Sjælland
  Nørre Alslev Skole
  Marie Grubbe Skolen
  CELF - Center for erhv.rettede udd. Lolland-Falster
  Stevns Friskole
  Svend Gønge-Skolen
  Kastaniegården
  Svartingedal Skole
  Paradisbakkeskolen
  Rønneskolen
  Hans Rømer Skolen
  Bornholms Ungdomsskole
  Campus Bornholm
  Faaborg Sundskole
  Småskolen ved Nakkebølle Fjord
  Faaborg-Midtfyn Produktionsskole
  Oure Friskole
  Langeskov Skole
  Middelfart Produktionsskole
  AOF Østfyn
  Nørre Aaby Realskole
  Henriette Hørlucks Skole
  Stige Friskole
  Sct. Knuds Gymnasium
  Lærdansk Odense
  HF & VUC FYN
  Dalum Landbrugsskole
  Dalum Landbrugsskole, Afd. Dalum
  Dalum Landbrugsskole
  Kold College
  Syddansk Musikkonservatorium og Skuespillerskole
  TietgenSkolen
  AMU-Fyn
  Syddansk Universitet
  Social- og Sundhedsskolen Fyn
  Social- og Sundhedsskolen Fyn
  Erhvervsakademiet Lillebælt
  Syddansk Erhvervsskole Odense-Vejle
  CSV Odense - Vestfyn - Brangstrup
  Ida Holsts Skole
  Øster Åby Friskole
  Sydfyns ErhvervsForskole
  Svendborg Erhvervsskole
  Statsfængslet på Søbysøgård, Skolen
  Sdr. Nærå Friskole og Midtfyns Efterskole
  Frøbjerg-Orte Friskole
  Alrunens interne skole
  Aller Friskole
  Sprogcentret Haderslev
  Løgumkloster Kirkemusikskole
  Arrild Privatskole
  Rødding Skole
  Produktionsskolen Vejen
  Friskolen Orion
  Ulkebøl Skole
  Sønderborg Produktionshøjskole
  EUC Syd
  Business College Syd
  Business College Syd
  Aabenraa Ungdomsskole
  VUC Syd
  Blåbjergskolen
  Blåvandshuk Skole
  Esbjerg Ungdomsskole
  VUC Vest
  AMU-Vest
  University College Syddanmark
  Erhvervsakademi SydVest
  Agerbæk Skole
  Brorsonskolen
  Egtved Skole
  Fjordbakkeskolen, Taulovafdelingen
  Erritsø Fællesskole
  Social- og Sundhedsskolen, Fredericia-Vejle-Horsens
  Social- og Sundhedsskolen Fredericia - Horsens, Vejle afd.
  Social- og Sundhedsskolen Fredericia-Horsens, Fredericia afd.
  Østbirk Skole
  Vejlefjordskolen
  Ungdomsskolen Hedensted
  Østerhåbskolen
  Horsens Byskole
  Sprogcenter Midt
  Højvangskolen
  Learnmark Horsens
  Juelsminde Skole
  Vrigsted Efterskole
  Vonsild Skole
  xx
  HANSENBERG
  IBC International Business College
  AMU SYD
  AMU SYD
  Erhvervsakademi Kolding
  Vamdrup Skole
  Skibet Skole
  Professionshøjskolen Lillebælt University College
  Campus Vejle
  Bork Skole
  Herningsholm Erhvervsskole
  Social & SundhedsSkolen, Herning
  Erhvervsakademi MidtVest
  Naur-Sir Skole
  VUC Holstebro-Lemvig-Struer
  Ikast Vestre Skole
  Udefriskolen
  Produktionsskolen Nordvestjylland
  Struer Kommune, Center for skole og dagtilbud
  Struer Statsgymnasium
  Spjald Skole
  Den fri Hestehaveskole
  VUC Djursland
  Viden Djurs
  COK - Center for Offentlig Kompetenceudvikling
  Assens Skole
  Grønhøjskolen
  Glesborg Skole
  Eriksminde Efterskole
  Erhvervsakademi Dania
  Randers Social- og Sundhedsskole
  Behandlingshjemmet Himmelbjerggården
  Oustruplund
  Resenbro Skole
  Balleskolen
  Rudolf Steiner skolen i Silkeborg
  AOF MIDT
  TH. LANGS HF & VUC
  Social- og Sundhedsskolen i Silkeborg
  Social- og Sundhedsskolen i Silkeborg, afd. Silkeborg
  Skanderborg-Odder Center for uddannelse
  Skanderborg-Odder Center for Uddannelse
  N.J. Fjordsgades Skole
  FO-Aarhus
  VUC Aarhus
  Kompetencehuset
  Jordbrugets UddannelsesCenter Århus
  Jordbrugets UddannelsesCenter, Beder
  AARHUS TECH
  Aarhus Business College
  Aarhus Business College
  Det Jyske Musikkonservatorium Aarhus
  Aarhus Universitet
  Danmarks Medie- og Journalisthøjskole
  Danmarks Medie- og Journalisthøjskole
  Erhvervsakademi Aarhus
  Lyngåskolen
  Videbæk Skole
  Vestjysk Gymnasium Tarm
  Vestjysk Gymnasium Tarm
  Uddannelsescenter Ringkøbing-Skjern
  Mammen Friskole
  Sparkær Skole
  Stoholm Skole
  Karup Skole
  Skals Skole
  Nr. Søby Skole
  Resen Skole
  Krabbeshus Heldagsskole
  Skive Handelsskole
  Oddense Skole
  Boddum-Ydby Friskole og Børnehus
  Vestervig Kirkemusikskole
  Hillerslev Skole
  Kommunikationscenter Thisted
  Thy-Mors HF & VUC
  Thy-Mors HF & VUC, Thisted
  Social- og Sundhedsskolen Skive-Thisted-Viborg
  EUC Nordvest
  Sødalskolen
  Viborg Kommune
  Skive-Viborg HF&VUC
  Asmildkloster Landbrugsskole
  Gymnastik- og Idrætshøjskolen ved Viborg
  Professionshøjskolen VIA University College
  VIA University College, Campus Horsens
  Learntofly ApS
  Mercantec
  Gedsted Skole
  Arden Skole
  Valsgaard Skole
  Brovst Skole
  Skovsgård Tranum Skole
  Skovsgård Tranum Skole
  Toftegårdsskolen
  Dronninglund Friskole
  Ullits Skole
  Skolegades Skole
  Thorup-Klim Skole
  Frederikshavn Handelsskole
  Løgstør Skole
  EUC Nord
  Nordjyllands Landbrugsskole
  Haverslev-Ravnkilde Skole
  Skolecenter Jetsmark
  Skolecenter Jetsmark
  Egense Friskole
  Bakkehusene
  Guldbæk Friskole
  GRØNS Transport Uddannelser - AMU Center
  Thorup-Klim Skole
  Kerneskolen
  Jammerbugt Ungdomsskole
  Sprogcenter Aalborg
  VUC&hf Nordjylland
  VUC&hf Nordjylland
  Tech College Aalborg
  Aalborg Handelsskole
  AMU Nordjylland
  Aalborg Universitet
  SOSU Nord
  SOSU Nord
  Professionshøjskolen University College Nordjylland
  Erhvervsskolerne Aars
  Erhvervsskolerne Aars
  Center for Kommunikation og Undervisning, Himmerland

Institution uden enheder

  Den Classenske Legatskole
  Nyboder Skole
  Sølvgades Skole
  Blågård Skole
  Bellahøj Skole
  Brønshøj Skole
  Grøndalsvængets Skole
  Hillerødgades Skole
  Husum Skole
  Hyltebjerg Skole
  Katrinedals Skole
  Rødkilde Skole
  Tingbjerg Skole
  Vanløse Skole
  Tagensbo Skole
  Holbergskolen
  Rådmandsgades Skole
  Guldberg Skole
  Randersgades Skole
  Strandvejsskolen
  Vibenshus Skole
  Øster Farimagsgades Skole
  Klostervængets Heldagsskole
  Christianshavns Skole
  Dyvekeskolen
  Sønderbro Skole
  Gerbrandskolen
  Højdevangens Skole
  Skolen ved Sundet
  Sundbyøster Skole
  Lergravsparkens Skole
  Skolen på Islands Brygge
  Peder Lykke Skolen
  Bavnehøj Skole
  Ellebjerg Skole
  Tove Ditlevsens Skole
  Oehlenschlægersgades Skole
  Hanssted Skole
  Kirsebærhavens Skole
  Valby Skole
  Vigerslev Alles Skole
  Ålholm Skole
  Svanevej Privatskole
  Carolineskolen
  Christianshavns Døttreskole
  Institut Sankt Joseph
  Sankt Ansgars Skole
  Krebs Skole
  Sankt Annæ Skole
  Bordings Friskole
  Den Lille Skole i København
  N. Zahles Seminarieskole
  Sankt Petri Skole
  Østerbro Lilleskole
  Amager Lille Skole
  Skolen i Charlottegården
  Frederiksgård Skole
  Engskolen
  Akademisk Studenterkursus
  Byens Skole
  Rysensteen Gymnasium
  Sankt Annæ Gymnasium
  Christianshavns Gymnasium
  Nørre Gymnasium
  Københavns åbne Gymnasium
  Ingrid Jespersens Gymnasieskole
  Niels Steensens Gymnasium
  N. Zahles Gymnasieskole
  Øbro Fri Skole
  Landsbyskolen
  Nørrebro Lilleskole
  Freinet-Skolen
  Vanløse Privatskole
  Lundehusskolen
  Trekronergade Freinetskole
  Center for Specialundervisning for Voksne
  Ryparken Lille Skole
  DIA Privatskole
  Kildevældsskolen
  Ingrid Jespersens Gymnasieskole
  N. Zahles Gymnasieskole
  Sortedamskolen
  Sankt Annæ Gymnasiums Grundskole
  Kildeskolen
  Amagers International School
  Langelinieskolen SPK
  Iqbal International School
  Uddannelsescenter UiU
  Jinnah International School
  Det Frie Gymnasiums Grundskole
  Det frie Gymnasium
  Ahi International School
  Amager Fælled Skole
  Langelinieskolen
  Lygten Skole
  Al Hikma Skolen
  Hay Skolen
  Sjællands Privatskole
  Mariendal Friskole
  Copenhagen Euro School
  Al-Huda Skolen
  Børneuniversitetet på Vesterbro
  IA Sprog
  Studieskolen i København
  CBSI Sprogcenter
  Pædagogisk Psykologisk Rådgivning, Område Vanløse-Brønshøj
  PPR-Sv
  PPR-Amager
  Studievalg København
  UU København, Center for vejledning,
  Københavns Kommunes Ungdomsskole, sekretariatet
  Københavns Kommunes Ungdomsskole, Nord
  Københavns Kommunes Ungdomsskole, Vesterbro/Valby
  Københavns Kommunes Ungdomsskole, Amager
  Københavns Komm. Ungdomsskole, Byhøjskolen
  Københavns Kommunes Ungdomsskole, Dagkursus
  Københavns Kommunes Ungdomsskole, Hindegade
  Københavns Kommunes Ungdomsskole, Nørrebro/Østerbro
  HF-Centret Efterslægten
  Direktoratet for Kriminalforsorgen, VUC
  Voksen Pædagogisk Center
  Pædagogisk IT
  Borups Højskole København
  Københavns Idrætsefterskole
  Kofoeds Skole
  Produktionsskolen på Høffdingsvej
  Den Økologiske Produktionsskole
  AFUKs Produktionsskole
  Produktionsskolen k-u-b-a
  Daghøjskolen Vera
  Akademiet - Københavns Akademi for Musik, Dans og teater
  KBH Film&Fotoskole
  Daghøjskolen for indvandrerkvinder
  Daghøjskolen i Centrum
  AFUK´s daghøjskole
  Maskinmesterskolen København
  Fodterapeutskolen
  Skoleskibet , Marinestation Holmen
  Det Kgl. Danske Musikkonservatorium
  Søværnets Officersskole
  Det Kongelige Danske Kunstakademi - Billedkunst
  Den Danske Filmskole
  DSB Kompetanceudvikling
  Fakultet for Militærpsykologi, Ledelse og Pædagogik
  Rytmisk Musikkonservatorium
  Al Quds Skole
  Statens Teaterskole
  Center for Beskæftigelse, Sprog og Integration
  Øresundsskolen
  Al-Hilal Skolen
  Instituttet for Blinde og Svagsynede
  IT-Universitetet i København
  Heibergskolen
  Frejaskolen
  Utterslev Skole
  Livets Skole
  Den Gule Flyver
  Københavns Fængsler, Skolen
  Skolen i Ryparken
  Øresunds Internationale Skole
  Solbakken
  Dagbehandlingsskolen Fyrtaarnet
  Skolen Sputnik 2
  Håndværker-Skolehjemmet i København
  Vesterbro Ny Skole
  Træningsskolens Arbejdsmarkedsuddannelser
  Hovedstadens Ordblindeskole
  Ørestad Gymnasium
  Skolen i Peter Vedels Gade
  Nord-Vest Privatskole
  Iqra Privatskole
  Ørestad Friskole
  Gasværksvejens Skole
  Fensmarkskolen
  Salix Skole
  Skolen ved Gasværksvej
  DAC-uddannelsen
  Skolen for Holistisk Afspænding
  Forfatterskolen
  Københavns Mode- og Designskole
  Paul Petersens Idrætsinstitut
  Fashion Design Akademiet
  Margrethe-Skolen
  Hotel- og Restaurantskolen
  Karlsvognen
  Kompasset
  Projektskolen
  Østerbro International School
  TRUEMAX academy
  Cidesco Kosmetolog skolen
  Gefion Gymnasium
  Nexus
  Strandparkskolen
  Skole og dagbehandling Frederikshøj
  Kbhs Komm Skolehjem Emdrupgård
  Frederiksberg Kommune
  Lindevangskolen
  Søndermarkskolen
  Skolen på Duevej
  Skolen ved Bulowsvej
  Skolen på La Cours Vej
  Skolen på Nyelandsvej
  Frederik Barfods Skole
  Kaptajn Johnsens Skole
  Prins Henriks Skole, Lycee Francais De Copenhague
  Falkonergårdens Gymnasium og HF-Kursus
  Frederiksberg Gymnasium
  Johannesskolen
  Frederiksberg Friskole
  Jakobskolen
  Frederiksberg HF-Kursus
  Prins Henriks Skole, Lycee Français De Copenhague
  Behandlingshjemmet Solbjerg
  Tre Falke Skolen
  Skolen ved Søerne
  Dagskolen VIKASKU
  Christianskolen
  Fællesrådgivningen for Børn og Unge
  MedieCentret på Lollandsvej
  UU-Frederiksberg
  Kastanievej Efterskole Frederiksberg
  Kursustrappen Frederiksberg
  Kursustrappen Frederiksberg
  Handelshøjskolen i København
  UC Diakonissestiftelsen Social- og Sundhedsuddannelsen
  Gotvedskolen
  Ozcan Køreskole
  Ballerup Kommune
  Baltorpskolen
  Hedegårdsskolen
  Lundebjergskolen
  Måløv Skole
  Rosenlundskolen
  Rugvængets Skole
  Højagerskolen
  Egebjergskolen
  Østerhøjskolen
  Hareskovens Lilleskole
  Ballerup Ny Skole
  Lautrupgårdskolen
  Thomasskolen
  Michael Skolen Rudolf Steiner skolen i Hjortespring
  Borupgaard Gymnasium
  Ballerup Sprogcenter
  Kasperskolen
  Ungdomsuddannelsescenter Maglemosen
  Ordblindeinstituttet
  AOF Ballerup
  Center for Børne- og Ungerådgivning
  Pædagogisk Center
  Ballerup Ungdomsskole
  Ballerup Herlev Produktionshøjskole
  AOF Job og Uddannelse
  Ingeniørhøjskolen i København - University College
  Brøndby Kommune
  Uddannelsescenter Nygård - 10.Klasseskolen
  Brøndby Gymnasium
  Dagbehandlingstilbuddet Strandgården
  Brøndbyøster Skole
  Brøndby Idrætsefterskole
  Politiskolen
  Transport UddannelsesCentret A/S
  Dansk Kørelæreskole
  Dragør Kommune
  Børneservice
  Dragør Ungdomsskole
  Gentofte Kommune
  Bakkegårdsskolen
  Dyssegårdsskolen
  Maglegårdsskolen
  Munkegårdsskolen
  Ordrup Skole
  Skovgårdsskolen
  Skovshoved Skole
  Tjørnegårdsskolen
  Tranegårdskolen
  Bernadotteskolen
  Busses Skole
  Sct. Joseph Søstrenes Skole S/I
  Gentofte Studenterkursus
  Aurehøj gymnasium
  Gentofte HF
  Gammel Hellerup Gymnasium
  Ordrup Gymnasium
  Søgårdsskolen
  Øregård Gymnasium
  Kildegård Privatskole
  Copenhagen International School
  Hellerup Skole
  Kommunikationscentret Region Hovedstaden
  Pædagogisk-Psykologisk Rådgivning
  Gentofte Kommunes Ungdomsskole
  Rudolf Steiner Børnehaveseminariet
  Gladsaxe Kommune
  Bagsværd Skole
  Buddinge Skole
  Enghavegård Skole
  Gladsaxe Skole
  Grønnemose Skole
  Marielyst Skole
  Mørkhøj Skole
  Stengård Skole
  Søborg Skole
  Vadgård Skole
  Skovbrynet Skole
  Den Lille Skole
  Kvikmarkens Privatskole
  Gladsaxe Privatskole
  Bagsværd Friskole (Hanna-Skolen)
  Bagsværd Kostskole og Gymnasium
  Gladsaxe Gymnasium
  Lundevang Skole
  Bagsværd Gymnasiums Grundskole
  Sofieskolen
  SVIKA
  10. Klasse-Centret i Gladsaxe
  Bakkeskolen
  Atheneskolen - skolen for børn med særlige forudsætninger
  Idrætsakademiet
  AOF Gentofte, Gladsaxe, Lyngby-Taarbæk
  SUKA, Underv.tilbud for udvikl.hæmmede/ autister og blinde
  Pædagogisk Psykologisk Rådgivning
  Pædagogisk Central
  Gladsaxe Kommunes Ungdomsskole
  AOF Job & Uddannelse Gladsaxe - Lyngby - Gentofte
  Glostrup Kommune
  Nordvangskolen
  Vestervangskolen
  Skolen Bolig 32, Børne og Ungdomspsykiatrisk Center
  Skovvangskolen
  Ejbyhus
  QU-skolen - Børne- og Ungdomspsykiatrisk Center
  Pædagogisk Psykologisk Rådgivning
  Ungdomscenteret i Glostrup
  Glostrup Albertslund Produktionshøjskole
  Herlev Kommune
  Lindehøjskolen
  Herlev byskole
  Kildegårdskolen
  Herlev Privatskole
  Herlev Gymnasium og HF
  Gamle Hjortespringskole
  Pædagogisk Psykologisk Rådgivning
  Pædagogisk Central
  Herlev Kommunes Ungdomsskole
  Albertslund Kommune - Skoler & Uddannelse
  Egelundskolen
  Brøndagerskolen, Helhedstilbudet
  Albertslund Ungecenter
  Albertslund Gymnasium & HF
  Herstedøster Skole
  Herstedvester Skole
  Afd. for Skoler & Uddannelse
  UU-Vestegnen
  Albertslund Ungecenter
  Statsfængslet i Vridsløselille - Skolen
  Anstalten ved Herstedvester, Skolen
  VVC-Vestegnens Voksenundervisning
  VVC´s Kursuscenter
  Voksenskolen
  Hvidovre Kommune
  Dansborgskolen
  Gungehusskolen
  Holmegårdsskolen
  Langhøjskolen
  Præstemoseskolen
  Risbjergskolen
  Sønderkærskolen
  Engstrandskolen
  Enghøjskolen
  Frydenhøjskolen
  Hvidovre Gymnasium & HF
  Esajasskolen
  AOF Sprogcenter Vestegnen
  Sporet
  Pædagogisk Psykologisk Rådgivning
  Hvidovre Pædagogisk Center
  Ungdomsskolen
  Hvidovre produktionsskole
  AOF Daghøjskolen i Hvidovre
  AOF Dag- og aftenskole i Hvidovre
  Behandlingshjemmet Hvidborg
  Fløng Skole
  Hedehusene Skole
  Parkskolen
  Reerslev Skole
  Borgerskolen
  Selsmoseskolen
  Sengeløse Skole
  Gadehaveskolen
  Taastrup Realskole
  Charlotteskolen
  Øtofteskolen
  Skt. Pauls Skole
  Høje-Taastrup Gymnasium
  Vestegnens Privat Skole
  Torstorp Skole
  Høje-Taastrup Sprogcenter
  Institutions- og Skolecenter
  Taastrup Ungdomsskole
  Projektskolen Grennessminde
  AOF Vestegnens Daghøjskoler
  Søagerskolen
  Balsmoseskolen
  Lyngby-Taarbæk Kommune
  Engelsborgskolen
  Fuglsanggårdsskolen
  Hummeltofteskolen
  Kongevejens Skole
  Lindegårdsskolen
  Lundtofte Skole
  Taarbæk Skole
  Trongårdsskolen
  Virum Skole
  Billums Privatskole
  Lyngby Private Skole
  Skt. Knud Lavard Skole
  Virum Gymnasium
  Sorgenfriskolen
  Lyngby Friskole
  Heldagsskolen Fuglsanggård
  Børnecenter for Rehabilitering for Børn og unge med erhvervet hjerneskade
  Rådgivningscenteret
  Pædagogisk Center
  UU-Nord
  Lyngby-Tårbæk Ungdomsskole
  Medieskolen Lyngby
  FOF København
  FOF København
  FOF København
  Danmarks Tekniske Universitet
  Geelsgårdskolen
  Rødovre Kommune
  Hendriksholm Skole
  Islev Skole
  Nyager Skole
  Rødovre Skole
  Tinderhøj Skole
  Valhøj Skole
  Rødovre Gymnasium
  Helhedstilbuddet ved Skovmoseskolen
  Frederiksberg Privatskole
  Udviklingscenter Skiftesporet
  Pædagogisk Udviklingscenter
  Ungecenter 2610
  Rødovre kulturelle aftenskole
  Ny Holte Skole
  Nærum Skole
  Vangeboskolen
  Vedbæk Skole
  Skovlyskolen
  Trørødskolen
  Nærum Privatskole
  Dronninggårdskolen
  Rudersdal Lilleskole
  Nærum Gymnasium
  Adashøj
  Ung i Rudersdal
  Holte-Hus Efterskole
  TEXTILSKOLEN
  Kunst & Erhverv, AOF Søllerød Daghøjskole
  Skolehjemmet Skovly
  Ishøj Kommune
  Ishøj Skole
  Vibeholmskolen
  Gildbroskolen
  Strandgårdskolen
  Vejlebroskolen
  Ådalens Privatskole
  Skolen på Ishøjgård
  Pile Mølle, Dagklassen
  Center for Børn og Forebyggelse
  Pædagogisk Udviklings Center
  UU-center Syd
  Ishøj Ungdomsskole
  Thorshøjgård
  Produktionsskolen Møllen
  Ishøj Daghøjskole
  Strandens Uddannelsescenter ApS
  Løjtegårdsskolen
  Korsvejens Skole
  Løjtegårdsskolen
  Nordregårdsskolen
  Pilegårdsskolen
  Skelgårdsskolen
  Specialskolen Tårnbygård
  Kastrupgårdsskolen
  Tårnby Gymnasium
  Amager Privatskole
  Skottegårdsskolen
  Heldagsinstitutionen Saltværksvej 58
  Pædagogisk Psykologisk Rådgivning
  Tårnby Kommune, Pædagogisk UdviklingsCenter
  UU i Tårnby
  Vallensbæk Skole
  Egholmskolen
  Pilehaveskolen
  Vallensbæk Skole
  Gideonskolen
  Kirkebækskolen
  Pædagogisk Center
  Hareskov Skole
  Lille Værløse Skole
  Søndersøskolen
  Syvstjerneskolen
  Baunegård Skole
  Egeskolen
  Furesø Ungdomsskole
  Flyvevåbnets Officersskole
  Furesø Kommune - Center for Dagtilbud og Skole
  Hillerød Privatskole
  Solhjorten
  Lyngholmskolen
  Pædagogisk Psykologisk Rådgivning
  Allerød Kommune
  Blovstrød Skole
  Lynge Skole
  Skovvangskolen
  Lillerød Skole
  Engholmskolen
  Ravnsholtskolen
  Allerød Gymnasium
  Maglebjergskolen
  Holmegårdsskolen
  Børne- og familieteamet
  UU-Sjælsø
  Allerød Ungdomsskole
  Sjælsøskolen
  Bistrupskolen
  Høsterkøb Skole
  Kajerødskolen
  Toftevangskolen
  Birkerød Privatskole
  Birkerød Gymnasium HF, IB & Kostskole
  Birkerød Skole
  Pædagogisk-Psykologisk Rådgivning
  Kriminalforsorgens Uddannelsescenter
  Solvangskolen
  Stavnsholtskolen
  Marie Kruses Skole
  Sprogcenter Furesø
  Korsbjerggaard Dagbehandlingsskole
  Furesø skolen
  Hærens Ingeniør- og Abc-Skole
  Humlebæk Lille Skole
  Endrupskolen
  Langebjergskolen
  Skolen på Slotsvænget
  Pædagogisk-Psykologisk Rådgivning
  Fredensborg Ungdomsskole
  Krogerup Højskole
  Falkenborgskolen
  Marienlystskolen
  Frederikssund Private Realskole
  Frederikssund Gymnasium
  Gyldenstenskolen
  Græse Bakkebyskolen
  UU Vest Region Hovedstaden
  Frederikssund Ungdomsskole
  Skolen ved Kæret
  Ullerødskolen
  Frederiksværk Gymnasium og HF
  Pædagogisk-Psykologisk Rådgivning
  Halsnæs Ungdomsskole
  Produktionsskolen Nordsjællands Uddannelsescenter
  Blistrup Skole
  Græsted Skole
  Tingbakkeskolen
  Havregården Lille-Kost og Dagskole
  Søborg Privatskole og Skovbørnehave
  Alme Kristne Friskole
  Esrum Kostskole
  Skolen v/Krageredegård
  Gilleleje skole
  Græsted Heldagsskole
  Bjørnehøjskolen
  Ramløse Skole
  Helsinge Realskole
  Gribskov Skole
  Gribskov Gymnasium
  Børne- og familierådgivningen
  Nordsjællands Efterskole
  Gribskov Efterskole
  Godhavn-Uddannelses- og Erhvervscenter.
  Bregnehøj
  Espergærdeskolen, Distrikt Espergærde
  Hellebækskolen
  Hornbæk Skole
  Skolen ved Kongevej
  Tikøb Skole
  Nordvestskolen
  Helsingør Lille Skole
  Espergærde Gymnasium og HF
  Borupgårdskolen
  Helsingør Gymnasium
  Rudolf Steiner Skolen Kvistgård
  Familiecenter Løvdal
  Hellebæk Friskole
  Al-Irchad Skolen
  10. klasseskolen
  Den Internationale Skole i Helsingør
  Den Lokale Behandlingsskole
  DOF Helsingør Aftenskole
  Børne- og Ungeforvaltningen
  UU-Øresund
  Pædagogisk Udviklingscenter, Montebello
  Helsingør Kommunale Ungdomsskole
  Statsfængslet ved Horserød, Skolen
  Efterskolen Øresund
  Den Internationale Højskole
  Produktionsskolen Sundet
  LOF
  Hillerød Kommune
  Frederiksborg Byskole
  Hillerødsholmskolen
  Hillerød Lille Skole
  Marie Mørks Skole
  Johannesskolen
  Frederiksborg Gymnasium og HF
  Den Alternative Skole
  CSU Egedammen
  Kommunikationscentret i Hillerød Kommune
  Kon Tiki - Børnenes Skole
  Sprogcenter Nordsjælland
  10. klasseskolen
  Villa Musica
  Store Dyrehave Skole
  Harløse Skole
  Skolen for Musik og Teater
  Sophienborgskolen
  Pædagogisk Psykologisk Rådgivning
  UU-Center Midt Nordsjælland
  Hillerød Ungdomscenter
  Luthersk Missions Højskole
  Grundtvigs Højskole Frederiksborg
  Hillerød Produktionsskole, Biavleren
  Farmakonomskolen
  Skolen ved Skoven
  Nødebogård Behandlingshjem
  Behandlingshjemmet Stutgaarden
  Halsnæs Lilleskole
  Halsnæs Heldagsskole
  Hørsholm Kommune
  Hørsholm Skole
  Rungsted Skole
  Usserød Skole
  Vallerødskolen
  Rungsted Private Realskole
  Hørsholm Lille Skole
  Rungsted Gymnasium
  Pædagogisk Psykologisk Rådgivning
  Hørsholm Ungdomsskole
  Sportsefterskolen Sjælsølund
  Forsikringsakademiet A/S
  Solbakkeskolen
  Baunehøj Efterskole
  Behandlingshjemmet Donekrogen
  Villa Kokkedal
  Nordsjællands Grundskole og Gymnasium samt HF
  Friskolen på Skydebanegård
  Ullerødskolen
  Drosthuset Dyssegården
  Pædagogisk Psykologisk Rådgivning
  Møllevejens Skole
  Ferslev Skole
  Skuldelev Skole
  PFFU Produktionsskolen Frederikssund Foruddannelsescenter
  Rudersdal Kommune
  Grennessminde Birkerød
  Ertodeto på Jacob Michaelsens Minde
  Skoleområdet, Rudersdal Kommune
  AOF Nordsjælland
  Sigerslevøster Privatskole
  Skoletilbuddet "Den gamle Brugs"
  Slangerup skole afd. Kingo
  Byvangskolen
  Lindegårdskolen
  Slangerup Ungdomsskole
  Ganløse Skole
  Distriktsskole Stenløse, afd. Lærkeskolen
  Slagslunde Skole
  Egedal Gymnasium & HF
  Stenløse Privatskole
  Veksø Skole
  Hyldeskolen
  Ung Egedal
  Toftehøjskolen
  Stengårdsskolen
  Maglehøjskolen
  Hampelandskolen
  Bækkegårdsskolen
  Pædagogisk Psykologisk Rådgivning
  Egedal Kommune
  Center for skole og dagtilbud
  Frederikssund Kommune
  Jægerspris skole
  Slotsskolen, Kong Frederik den 7. stiftelse, Danners børn
  Bramsnæsvigskolen
  Kirke Hyllinge Skole
  Sæby-Gershøj Skole
  Kirke Sonnerup Skole
  Dagskolen i Karleby
  Ungdomscentret Gjeddesgaard
  Greve Kommune
  Hedelyskolen
  Karlslunde Skole
  Krogårdskolen
  Mosedeskolen
  Strandskolen
  Tjørnelyskolen
  Arenaskolen
  Hundige Lille Skole
  Greve Gymnasium
  Damagerskolen
  Greve Privatskole
  Holmeagerskolen
  Kirkemosegård
  CLAVIS sprog & kompetence
  De unges Hus
  Karlslunde Dagskole
  Bugtskolen
  Pædagogisk Central
  Greve Ungdomsskole
  AOF Greve
  Lindebjergskolen
  Margretheskolen
  Jyllinge Skole
  Roskilde Lille Skole
  Baunehøjskolen
  Roskilde Ungdomsskole Nord
  Hvalsø Skole
  Kirke Saaby Skole
  Midtsjællands Efterskole
  Køge Kommune, Børne- og Ungeforvaltningen
  Alkestrup Skolen
  Ellemarkskolen
  Herfølge Skole
  Højelse Skole
  Kirstinedalsskolen
  Lellinge Skole
  Søndre Skole
  Hastrupskolen
  Køge Lille Skole
  Køge Gymnasium
  Holmebækskolen
  Sct. Nicolai Skole
  Herfølge Privatskole
  Billesborgskolen
  Køge Private Realskole
  Asgård Skole
  Ellebækskolen
  Jabes
  Pædagogisk- Psykologisk Rådgivning
  Pædagogisk UdviklingsCenter
  UUV Køge Bugt, Greve, Køge, Solrød og Stevns kommuner
  Køge Ungdomsskole
  Produktionshøjskolen Klemmenstrupgård
  FOF ved Køge Bugt
  Køge Handelsskole
  Halsnæs Kommune
  Slettebjerggård Specialskole
  FOFs kompenserende specialunderv. for Voksne
  DOF - Specialundervisningen, Hundested Aftenskole
  Allerslev Skole
  Osted Skole
  Glim Skole
  Trællerupskolen
  Osted fri- og efterskole
  Pædagogisk-Psykologisk Rådgivning
  Lejre Ungdomsskole
  Osted Fri- og Efterskole
  Gadstrup Skole
  Peder Syv Skolen
  Viby Friskole
  Skolen med Musikken
  Ramsø Ungdomsskole
  Absalons Skole
  Hedegårdenes Skole
  Himmelev Skole
  Klostermarksskolen
  Lynghøjskolen
  Sct. Jørgens Skole
  Vindinge Skole
  Vor Frue Skole
  Østervangsskolen
  Tjørnegårdskolen
  Nordgårdsskolen
  Roskilde private Realskole
  Roskilde Private Skole
  Skt. Josefs Skole
  Roskilde Katedralskole
  Himmelev Gymnasium
  Roskilde Friskole
  Center for Specialundervisning
  Kristofferskolen
  TCR TiendeklasseCenter Roskilde
  Trekronerskolen
  Freds Skole
  Heldagsskolen Skovhuset
  Satskolen
  Pædagogisk Psykologisk Rådgivning
  UU-Roskilde
  Roskilde Ungdomsskole
  Den internationale Efterskole i Boserup
  BASE 4000, Roskilde Produktionsskole
  AOF Sjælland Nord
  Roskilde Handelsskole
  Roskilde Universitet
  Sundhedsforvaltningen Uddannelses og udviklingsafdelingen
  AMU JUUL
  Center Air Pilot Academy
  Copenhagen AirTaxi A/S
  Danish Aviation College A/S
  Himmelev - et behandlingstilbud for børn og unge
  Skovboskolen
  Borup Skole
  Ejby Skole
  Gørslev Skole
  Vemmedrupskolen
  Slimminge
  Københavns Kommunes Skolehjem Spanager
  Borup Privatskole
  Skovbo Efterskole
  Solrød Kommune
  Havdrup Skole
  Jersie Skole
  Uglegårdsskolen
  Sydkystens Privatskole
  Munkekærskolen
  Solrød Gymnasium
  Køge Bugt Privatskole
  10. Klassen Solrød
  Børn- og Unge Rådgivningen
  Solrød Produktionsskole
  Dagskolen Ternen
  Sankt Helene Skole
  Hotherskolen
  Strøbyskolen
  Dagskolen Norddal
  Fonden Koloni
  Specialområde UFH, Intern skole
  Rønde Gymnasium
  Natur- og Helhedsskolen Christiansfeld
  AOF Roskilde
  Natur & Helhedsskolen Årslev
  Sankt Petri skole - Gymnasium
  NTS-centeret
  Ishøj sprog- og integrationscenter
  Havredal Gamle Skole
  STU Ravnholtskolen
  Vendsyssel Rådgivningscenter Silkeborg
  Boholmskolen
  Road-Runner
  Døgninstitutionen Koglen
  Dansk Elite Smiley
  Fonden Østerly
  Firkløverskolen
  Rådhusskolen
  Fonden socialpædagogisk træning og dagbehandlingstilbud for Børn og Unge
  Kongevejsskolen
  Lindholm Dagskole
  Den mobile skole
  UU Billund
  Ugelbølle Friskole
  Sønderup Friskole
  Stævnen
  STU Viborg
  Spjellerup Friskole
  Helsingør Privatskole
  Midtdjurs Friskole
  Falster Efterskole
  Hørby-Dybvad Skole
  Ørestad Skole
  Feldballe Friskole
  Nr. Asmindrup Friskole
  Phønix Efterskole
  UU Mariagerfjord
  UU Vesthimmerland
  Skals - højskolen for design og håndarbejde
  Døgninstitutionen Sønderbro
  JUST LEARN v/Semra Gül
  A/S Mortalin
  STU Ikast-Brande
  Dagbehandlingstilbuddet Skovsund
  Bogense Heldagsskole
  CSU-Kalundborg
  Den dansk-franske skole af 2010
  Bakkegården
  Skolen Sputnik Kupeen
  Grenen-Glesborg
  AOF/Aalborg Aftenskole
  LOF Vesthimmerland
  Fonden Skrøbelev
  Kathøj, STU
  Skolen på Grundtvigsvej
  UU Rebild
  Skole- og behandlingshjemmet Orøstrand, afd. Viskinge
  Københavns Private Gymnasium
  Skrøbelev Skole
  10 i Campus
  Herstedlund Skole
  Opholdsstedet Skyttegården
  Fællesskolen HoptrupMarstrupVilstrup
  Det socialpædagogiske heldagstilbud Maarum Skole
  Nymarkskolen
  Fritids- og ungdomsskole Grenåvej Øst
  Brobyskolen
  Humlebæk Skole - ny
  Nivå Skole
  Kokkedal Skole
  Tvind Heldagsskole
  Huset Venture Midtjylland
  Empata – Center for Læring og Æstetik
  Havredal Praktiske Uddannelser
  Skolen i Sydhavnen v/Baunehøj Skole
  AOF Randers - Djursland
  Struer Værkstedet
  Den Maritime Base
  Vestermarkskolen
  Skårup Skole
  Tåsingeskolen
  Tybjerg Privatskole
  Fritids- og ungdomsskole Grenåvej Vest
  Fritids- og ungdomsskole Randersvej
  Fritids- og ungdomsskole Viborgvej
  Fritids- og ungdomsskole Silkeborgvej
  Fritids- og ungdomsskolen Horsensvej
  Fritids- og ungdomsskole Oddervej
  Fritids- og ungdomsskole Toveshøj-Gellerup
  STU ApS, Svanevej
  STU ADHD, Sortedam Dosseringen
  Asylskolen i Magleby
  Hillerød Vest Skolen
  Grønnevang skole
  Hanebjerg Skole
  Sjølundsskolen
  UU Ikast-Brande
  Fonden Center for Autisme
  AOF Center Sjælland Syd
  Den selvejende institution Fonden Nørre Vesterskov
  AOF Center Midtjylland
  AOF Center Midtjylland
  Bøgeskolen
  Fonden Porten
  FOF Randers
  Skolen ved Nordens Plads
  Brørupskolen
  Holmeåskolen
  Fonden Sparta interne skole
  Skærbæk Distriktsskole
  STU Hillerød
  Skolerne i Nykøbing
  Focus - uddannelse, job og udvikling
  Sønderborg international school
  Sporet
  Astrup Friskole
  Esbjerg International School
  Fyns Privatskole
  Friskolen Skallerup
  Grænseegnens Friskole
  Sindal Privatskole
  Ingstrup Trivselsskole
  Margrethelyst Friskole
  Roser Skole
  Rostrup Privatskole
  Stepping Friskole
  Vejlernes NaturFriskole
  Vendsyssel Friskole
  Vrensted og Omegns Friskole
  Randlevskolen
  Langtved Friskole
  Lørslev Friskole
  Palleshave Bo- og Aktiveringscenter
  AOF Silkeborg-Viborg Aftenskole
  Suhrs Højskole
  Fabrikken - Produktionsskolen i Tårnby
  Hospitalsskolen på Herlev Hospital
  Grantoftegaardskolen, Fonden Grantoftegaard
  Vodskovvejens Skole
  Paulus Skolen
  Fællesskolen Bevtoft-Over Jerstal
  Lagoniskolen
  Fællesskolen Favrdal-Fjelstrup
  Fællesskolen Hammelev-Sct. Severin
  Sønder Otting Skole
  Fællesskolen Nustrup-Sommersted
  Fællesskolen Starup-Øsby
  UU Vejen
  Elleslettegård
  Elleslettegård
  STU Syddjurs
  Job og aktiv
  Fonden Ørting
  Fremtidslinjen Køge
  Lærdansk/Ringkøbing-Skjern
  Fonden Gimle
  Høgehuset ApS
  Hospitalsundervisningen
  Fredes Farm ApS
  Hinnerup Kollegiet, Gødvad Beskæftigelse og uddannelsescenter
  LAVUK, Skolen på Borgervænget
  A2B A/S
  Heldagsskolen Krumtappen ApS
  Skolen ved Radiomarken
  Værkstedet Skovlunden
  Vibehus Kursus Center
  Gilleleje Skole - ny
  Græsted Skole - ny
  Lærdansk Syddjurs
  Skanderborg Aktivitetscenter
  Engholt
  Brahesholm Projektet
  Fonden Skovly
  Ørkildskolen
  Danes Worldwide
  Familiekurserne i København
  Svinninge Skole - ny
  Tuse Skole - ny
  Nr Jernløse Skole - ny
  Vipperød Skole - ny
  Tølløse Skole - ny
  Jyderup Kommuneskole - ny
  Bjergmarkskolen - ny
  Absalonskolen -ny
  Behandlingshjemmet Sølager
  Tagaskolen
  10. klassecenter Aalborg
  Efterskolen for Scenekunst
  Fonden Ørnehøj
  CUBA, Center for Uddannelse, Beskæftigelse og Aktivitet
  A2B Sprog
  Kongehøjskolen
  Hærvejsskolen
  Lyreskovskolen
  Mikkelshøj
  Glostrup skole
  Opholdsstedet Victoria
  Birkerød Skole
  Klostermarken Skole
  Fællesskolen Nørup/Vandel
  Fællesskolen Andkær/Gauerslund Skole
  Fællesskolen Give/Givskud/Elkjær
  Fælleskolen Bredsten/Gadbjerg
  Lærdansk Ribe
  Lærdansk Varde
  Lærdansk Vejen
  ERHVERVSSKOLEN AF 2011 ApS
  PSCB UNDERVISNING OG AFKLARING ApS, projektskolen Casa Blanca
  Campusskolen
  Jersie - & Uglegårdsskolen - ny
  Dagbehandlingsskolen Kejserdal
  Næstved Sociale Virksomhed
  Kompetencecenter Kalvehave
  Skovly Skolen
  Arbejdsmarkedscenter Socialfaglig
  UU-Gribskov
  Specialist Peoples Foundation
  AOF Center Hovedstaden
  Gribskovs 10. klasse
  Give-Grindsted Uddannelsescenter
  Unge Center Jammerbugt
  Blenstrup/Bælum skole
  Haverslev/Ravnkilde skole
  Den Visionære Skole
  Sofiehøj Friskole
  Allindelille Friskole
  Slotsparkens Friskole
  00
  Mariagerfjord Idrætsskole
  Hald Ege Fri- og Efterskole
  Svenstrup Friskole
  Filskov Friskole
  Margrethe Reedtz Skolen
  Voldumegnens Friskole
  Kværkeby Friskole
  Ølgod Kristne Friskole
  Ringsted Lilleskole
  Ros Privatskole
  Ejsing Friskole
  UU Hjørring
  STU-Landbo
  Projekt Multi
  Toftegård-skolen
  TV Glad Esbjerg
  Firhøjskolen
  Sejerø Skole
  Svebølle Skole
  Svallerup Skole
  Lamahus Heldagsskole
  Kalundborgegnens Produktionssk.Saltoftevænge
  Holbergskolen
  Ruds Vedby Skole
  Børneskolen på Filadelfia
  Dagskolen på Filadelfia
  Niløseholm
  Bobjergskolen
  Skolen på Fjorden
  Grevinge Centralskole
  Vallekilde-Hørve Skole
  Fårevejle Fri- og Efterskole
  Høve Friskole
  Odsherreds Gymnasium
  Vallekilde-Hørve Friskole
  Diabetikerhjemmet Solglimt
  Friskolen i Starreklinte
  Bjergesø Skolen
  Odsherred Ungdomsskole
  Fårevejle Fri- og Efterskole
  Vallekilde Højskole
  Odsherreds Efterskole
  Friskolen i Starreklinte
  Spirilen
  Hindholm Privatskole
  Højskolen i Krummerup
  Tornemark Dagskole
  Hårslev Efterskole
  Hjortholm Kostskole
  Skole- og behandlingshjemmet Skovgården
  Gørlev Skole
  Kirke-Helsinge Skole
  Vinde Helsinge Friskole
  Vestsjællands Idrætsefterskole
  Gørlev Idrætsefterskole
  Dalmose Skole
  Flakkebjerg Skole
  Hashøjskolen
  Hvilebjergskolen
  Attekærgård Heldagsskole
  Pædagogisk Psykologisk Rådgivning
  Gerlev Idrætshøjskole
  Flakkebjerg Efterskole
  Nordskovskolen
  Svalebækskolen
  Terslev Skole
  Haslev Privatskole
  Grøndalsskolen
  Lysholm Skole
  Bovirke Skolen og Bovirke Heldagsskole
  Heldagsskolen Bråby
  Pædagogisk-Psykologisk Rådgivning
  Faxe kommunale Ungdomsskole
  Sydøstsjællands Idrætsefterskole
  Haslev Idrætsefterskole
  AOF Øst
  Udby Skole og SFO
  Østre Skole
  Ågerup Skole
  Holbæk Private Realskole
  Stenhus Kostskole
  Andreasskolen
  Stenhus Gymnasium & HF
  Skole- og Behandlingshjemmet Orøstrand
  Holbæk Lilleskole
  Holbæk Sprogcenter
  Farmen Dagskole
  Absalonskolen
  UU-Nordvestsjælland
  Holbæk Ungdomsskole
  Kunsthøjskolen på Holbæk Slot Ladegård
  PH Produktionsskolen Holbæk i Tølløse
  Center for specialundervisning (CSU Holbæk)
  Holbæk 10. klassecenter
  Holbæk Ungdomscenter
  Jyderup Private Heldagsskole
  Skovly Skolen
  X-bro
  Hjembækskolen
  Pilelygaard
  Ressourcecentret
  Hvidebækskolen
  Rørby Skole
  Ubberup Højskole
  Buerup Skole
  Høng Skole
  Løve-Ørslev Skole
  Høng Privatskole
  Høng Gymnasium og HF
  Reerslev Friskole
  Sæby-Hallenslev Friskole
  Høng Erhvervsskole
  Hindholm Efterskole
  Faxe Kommune
  Heldagsskolen Lindersvold
  Danhostel Faxe
  AOF Østsjælland
  Undløse Skole
  Sdr. Jernløse Lilleskole
  Maglesø Efterskole
  Ladegårdsskolen
  Nyrupskolen
  Raklev Skole
  Rynkevangskolen
  Røsnæs Skole
  Tømmerup Skole
  Årby Skole
  Tømmerup Fri- og Efterskole
  Kalundborg Gymnasium og HF
  Kalundborg Friskole
  SIK - Sprogcentret i Kalundborg
  Skolen på Herredsåsen
  Kalundborg Ungdomsskole
  Kathøj
  Tømmerup Fri- og Efterskole
  Synscenter Refsnæs
  Specialcenter Sigrid Undset
  Broskolen
  Baggesenskolen
  Tårnborg Skole
  Vemmelev Skole
  Forlev Friskole
  Helms Skole
  Center for Uddannelse
  Korsør ProduktionsHøjskole
  Storebæltskolen
  Firhøjskolen
  Dagbehandlingstilbudet - Skolen på Reersø
  Tejbjerg Skole
  LOF Kalundborg
  PPR, Børn og Familieafdelingen, Kalundborg Kommune
  Rørvig Friskole
  Skolen på Molen
  Pædagogisk Psykologisk Team
  Højskolen for Bevidsthedsudvikling
  Ringsted Kommune
  Allindelille Skole
  Benløse Skole
  Kildeskolen
  Kværkeby Skole
  Nordbakkeskolen
  Søholmskolen
  Vetterslev-Høm Skole
  Vigersted Skole
  Dagmarskolen
  Valdemarskolen
  Sdr. Parkskolen
  Sct Joseph Skole
  Ringsted Privatskole
  Asgårdsskolen
  CSU-Slagelse
  Ringsted Ny Friskole
  Lærdansk Ringsted
  Heldagsskolen i Ringsted
  Skole- og familiehuset
  Skolen Væverhuset A/S
  Østagergård
  Søgården
  LOF Ringsted
  Udviklingsnetværket Pædagogisk Psykologisk Rådgivning
  Ringsted Komm. Ungdomsskole
  Ringsted produktionshøjskole
  Ådalskolen
  Behandlingshjemmet Nebs Møllegård
  Slagelse Kommune, Center for Skole
  Skolen på Langebjerggaard
  Slagelse Sprogcenter
  Agersø Skole
  Boeslunde Skole
  Eggeslevmagle Skole
  Kirkeskovsskolen
  Omø Skole
  Skælskør Skole
  Den Interne Skole
  Pædagogisk-Psykologisk Rådgivning
  Efterskolen Solbakken
  Vestermose Skole
  Havrebjerg Heldagsskole
  Marievangsskolen
  Nymarkskolen
  Nørrevangsskolen
  Stillinge Skole
  Søndermarksskolen
  Landsgrav Friskole
  Slagelse Gymnasium
  Dyhrs Skole
  Antvorskov Skole
  Slagelse Sprogcenter
  Xclass. 10. Klasse-centret i Slagelse
  Lille Valbygård Skole
  Trelleborg Friskole
  A-klassen Stillinge Skole
  UU Vestsjælland
  Ungslagelse
  Slagelse Produktionsskole
  Frederiksberg Skole
  Pedersborg Skole
  Sorø Borgerskole
  Sorø Privatskole
  Sorø Akademis Skole
  Sorø Akademis Skole
  Sorø Friskole
  Familieinstitutionen Topshøj
  Pædagogisk Psykologisk Rådgivning
  Ung Sorø
  Sorø Gymnastikefterskole
  Sorø Husholdningsskole
  Stevns Kommune
  Mindehøjskolen
  Stenlille Skole
  Gislinge Skole
  Hjembæk Efterskole
  Sorø Kommune
  Kilden Topshøj
  Egholt
  Jyderup Kommuneskole
  Tornvedskolen, afd. Kildebjerg
  Knabstrup Skole
  Søbæk Skole
  Ibs Mølle
  Opholdsstedet Bennebovej
  Skolen På Bryggervænget
  Statsfængslet i Jyderup
  Efterskolen Smededal
  Holmstrup Efterskole
  Nordskolen
  Højby Skole
  Nr. Asmindrup Skole - og Videnscenter
  Nordskolen Afdeling Odden
  Vig Skole
  Heldagsskolen Yderby
  Pædagogisk Psykologisk Rådgivning
  Ulstrup Efterskole
  Den Rytmiske Højskole
  Idrætsefterskolen Klintsøgaard
  Stestrup Skole
  Tølløse Skole
  Tølløse Privat- og Efterskole, Baptisternes Skoler
  Sejergaardsskolen
  Freja Skolen - Rudolf Steiner Skolen på Midtsjælland
  Skolen på Specialinstitution Tølløse
  Tølløse Privat- og Efterskole, Baptisternes Efterskoler
  Sejergaardsskolen, Grund- og Efterskole
  Tølløse Slots Efterskole
  Børnespecialcenter 1, Skole- Behandlingshjemmet UNDLØSE
  Lejre Kommune
  Specialskolen Bramsnæsvig
  Studievalg Sjælland
  Hylleholt Skole
  Karise Skole
  Rolloskolen
  UU Sjælland Syd
  Waldemarsbo Efterskole
  Faxehus Efterskole
  Karise Efterskole
  Korskildeskolen
  Tappernøje Dagskole
  Dagbehandlingstilbuddet Bonderuphus
  Brøderup Ungdomsskole
  Lundebakkeskolen
  Holmegaard Heldagsskole
  Krumsø Fri- og Kostskole
  Reventlow Lilleskole
  Pederstrup Efterskole
  Halstedhus Efterskole
  Lolland Kommune
  Stokkemarkehus
  STU Lolland
  Lolland Ungdomsskole
  Vesterborg Efterskole
  Lolland Produktionsskole
  Langebækskolen
  Friskolen Øster Egesborg
  Efterskolen Østergård
  Sankt Birgitta Skole
  Maribo Gymnasium
  Stokkemarke Friskole
  Pædagogisk Psykologisk Rådgivning
  Fanefjordskolen
  Bogø Kostskole
  Stege Skole
  Møn Friskole
  Fællesskabet Fanefjord Fond, Heldagssk. Tjørnen
  Teaterhøjskolen Rødkilde
  Idrætsefterskolen Grønsund
  Stenoskolen
  Nakskov Gymnasium og HF
  Sophieskolen
  Sophieskolen
  SUNDskolen
  Østre Skole
  Lindeskovskolen
  Nykøbing F Realskole
  Sct. Joseph Søstrenes Skole
  Nykøbing Katedralskole
  Sprog- og Integrationscenter
  Nordbyskolen
  UU Lolland-Falster
  Guldborgsund Ungdomsskole
  MultiCenter Syd
  AOF Guldborgsund
  SOSU Nykøbing F.
  Center for Uddannelse, Næstved Kommune
  Friskolen af 2008
  Sydbyskolen
  Fladsåskolen
  Herlufmagle Skole
  Susålandets Skole
  Psykologgruppen
  Nysted Skole
  Erhvervskøreskolen A/S
  Hyllinge Skole
  Kalbyrisskolen
  Karrebæk Skole
  Kildemarkskolen
  Lille Næstved Skole
  Kobberbakkeskolen afd. Rønnebæk
  Sct Jørgens Skole
  Vor Frue Skole
  Herlufsholm Skole og Gods
  Næstved Gymnasium og HF
  Herlufsholm Kostskole
  Videnscenter for Specialpædagogik
  Heldagsskolen Vallensved
  Næstved Sprog- og Integrationscenter
  10 eren
  Holsted Skole
  Næstved Fri Skole
  Gedebjerg Skole
  Næstved Komm. Ungdomsskole
  Svenstrup Efterskole
  Næstved Unge Center og Produktionsskole
  Nr Alslev Skole
  Nr Vedby Centralskole
  Eskilstrup Skole
  Skovby Friskole
  Gunslevholm Idrætsefterskole
  Sofie Rifbjerg Efterskole i Øster Kippinge
  Ellekildeskolen
  Mobilux
  Ungdomscentret Gjeddesgaard-Falster
  Klosternakkeskolen
  Observationsskolen Bøgestrøm Skole
  Horslunde Realskole
  Bindernæs Efterskole
  Bavneskolen
  Møllevangsskolen
  Druestrup Friskole
  Sakskøbing Skole
  Store Heddinge Skole
  Stevnsfortet
  Stevns Ungdomsskole
  Stevns Gymnastik- & Idrætsefterskole
  Vordingborg Kommune
  Dagskolen Startskuddet
  Vordingborg Centret, Kalvehave
  Værkstedsskolen Krummebækgaard
  Idrætshøjskolen Bosei
  Møllebakkeskolen
  Stubbekøbing Skole
  Næsgaard Efterskole
  Stubbekøbing Efterskole
  Sydfalster Skole
  Falsters Lilleskole
  Psykologisk Pædagogisk Center
  Højskolen Marielyst - for aktive seniorer
  Marienberg Skole
  Vintersbølle Skole
  Ørslev Skole
  Iselingeskolen
  Vordingborg Gymnasium & HF
  Rudolf Steiner skolen i Vordingborg
  Synscentralen
  Sværdborg Friskole
  10. Klasse Centret
  Vordingborg Ungdomsskole
  Vordingborgskolen
  Lundby Efterskole
  STRØMMEN Vordingborg produktionsskole
  Bornholms Regionskommune
  Friskolen Østerlars
  Rønne Privatskole
  Peterskolen, Rønne Kristne Friskole
  Kommunikationscentret
  Heldagsskolen
  Bornholms Erhvervsskole, Sprogskolen
  Davidskolen
  10. Klasse-Center Bornholm
  Bornholms Frie Idrætsskole
  Sydbornholms Privatskole
  Kongeskærskolen
  Kongeskærskolen
  BørneCenter Bornholm/Pædagogisk Psykologisk Rådgivning
  UU Bornholm
  Bornholms Efterskole
  Bornholms Højskole
  BornPro, Bornholms Produktionsskole
  AOF Center Bornholm
  Bornholms Sundheds- og Sygeplejeskole
  Kildebakken
  Middelfart Kommune
  Den interne skole Damkjærgård
  Natur- og Helhedsskolen Billesbølle
  STU Middelfart
  Den Rytmiske Efterskole i Baaring
  AOFAssens-Middelfart
  Christiansø
  Christiansø Skole
  Assens Kommune
  Storskoven
  Den Stråtækte, Fonden Hjørnegården
  Assens Ungdomsskole, hovedafdelingen i Glamsbjerg
  Studievalg Fyn
  Ebberup Skole
  Salbrovadskolen
  Strandmølleskolen
  Assensskolen
  Højskolen på Helnæs
  Handelsgymnasiet Vestfyn
  Pilehaveskolen
  Bogense Skole
  Klinteskolen
  Nordfyns Folkehøjskole
  Broby Fri- og Efterskole
  Opvækst og Læring
  Broby Fri- og Efterskole
  Egebjerg Friskole
  Ollerup Friskole
  Vester Skerninge Friskole
  Ungdomsinstitutionen Egely, afd. Bobjerg Skovgård
  Kastaniely
  Gymnastikhøjskolen i Ollerup
  Ollerup Efterskole, Sang og Musik
  Idrætsefterskolen Ulbølle
  Den Frie Lærerskole
  Anna Trolles Skole
  Ejby Skole
  Fjelsted Harndrup Skole
  Gelsted Skole
  Brenderup og Omegns Realskole
  Brenderup Folkehøjskole
  Faaborg-Midtfyn Kommune
  Behandlingsstedet Holbrogaard
  DHO-specialundervisning, v/Jens Henriksson
  Opholdssstedet Asgaard-Sødinge
  Faaborg-Midtfyn Ungdomsskole
  Ryslinge Efterskole
  LOF Faaborg-Midtfyn
  Brahetrolleborg Skole
  Brahesminde Skole, afd. Horne
  Svanninge Skole
  Bøgebjergskolen
  Enghaveskolen - Fåborg Friskole
  Toftegårdsskolen
  Faaborg Gymnasium
  Haastrup Friskole
  Base Camp
  Haagerup Gl. Skole
  Opholdsstedet Munkegården
  Bernstorffsminde Efterskole
  Spejderskolen - Korinth Efterskole
  Faaborgegnens Efterskole
  Glamsbjergskolen
  Gummerup Skole
  Glamsbjerg Efterskole
  Vestfyns Gymnasium
  Heldagsskolen Fleemløse
  Køng Idrætsfriskole
  Pædagogisk Psykologisk Rådgivning
  Glamsbjerg Fri- og Efterskole
  Sydvestfyns Efterskole
  Glamsdalens Idrætsefterskole
  Oure Kostgymnasium
  Vejstrup Efterskole
  Skolerne i Oure - Sport & Performance
  Skolerne i Oure - Sport & Performance
  Dreslette Skole
  Hårby Skole
  Friskolen i Jordløse
  Haarby Efterskole
  Hindsholmskolen
  Kerteminde Skole
  Nymarksskolen
  Kertemindeegnens Friskole
  Rynkeby Friskole
  Fjordvangskolen
  Englegårdskolen
  PPR Kerteminde
  Kerteminde Kommunale Ungdomsskole
  Kerteminde Efterskole
  ØstFyns Produktionsskole
  Kerteminde Kommune
  Marslev Skole og Børnehus
  Marstal Skole
  Ærø Ungdomsskole
  Østersøens Idrætsefterskole
  Marstal Navigationsskole
  Hyllehøjskolen
  Strib Skole
  Vestre Skole
  Østre Skole
  Middelfart Gymnasium og HF-Kursus
  Lillebæltskolen
  Middelfart Friskole
  Fænøsund Friskole
  Heldagsskolen Vejlby Skole
  Heldagsskolen Lærkeskolen
  PPR
  Middelfart Ungdomsskole
  Billeshave Efterskole
  Strib Idrætsefterskole
  Skrillingeskolen
  *
  Skolen ved Noret
  Birkhovedskolen
  Danehofskolen
  Nyborg Private Realskole
  Nyborg Friskole
  Nyborg Gymnasium
  Nyborg Heldagsskole
  Behandlingshjemmet Sølyst
  Lærdansk Nyborg
  Pædagogisk Psykologisk Rådgivning
  Nyborg Ungdomsskole
  Statsfængslet i Nyborg, Skolen
  Efterskolen ved Nyborg
  Nyborg Søfartsskole
  Cramers Køreskole ApS
  Nyborgskolen
  Specialskolen Storebælt
  Rævebakkeskolen
  Nyborg Ungdomsskole, CSV
  Nyborg Kommune
  Novus Vita
  Båring Skole
  Nørre Aaby Skole
  Nørre Aaby Efterskole
  Vesterdal Efterskole
  Viby Efterskole
  Eisbjerghus Internationale Efterskole
  Odense Kommune
  Agedrup Skole
  Dalumskolen
  Hjalleseskolen
  Hunderupskolen
  Højby Skole
  Højmeskolen
  Korup Skole
  Ejerslykkeskolen
  Kroggårdsskolen
  Lumby Skole
  Munkebjergskolen
  Næsby Skole
  Provstegårdskolen
  Paarup Skole
  Rasmus Rask-Skolen
  Risingskolen
  Sanderumskolen
  Sct Hans Skole
  Seden Skole
  Skt Klemensskolen
  Spurvelundskolen
  Stige Skole
  Tarup Skole
  Tingkærskolen
  Tingløkkeskolen
  Ubberud Skole
  Vestre Skole
  Åløkkeskolen
  Rosengårdskolen
  Abildgårdskolen
  Giersings Realskole
  Højby Friskole
  Marie Jørgensens Skole
  Odense Friskole
  Sct. Albani Skole
  Ådalskolen, Fangel Friskole
  Odense Katedralskole
  Mulernes Legatskole
  Kratholmskolen
  Rudolf Steiner-Skolen i Odense
  OUH, Sygehusundervisningen
  Søhusskolen
  Tornbjerg Gymnasium
  Center for Rehabilitering og Specialrådgivning
  Holluf Pile Skole
  Lilleskolen i Odense
  Al-Salahiyah Skolen
  H. C. Andersen Skolen
  Nørrebjergskolen
  Det Kongelige Teaters Balletskole I Odense
  Friskolen City Odense
  Mentiqa-Odense - skolen for børn med særlige forudsætninger
  Bækholmskolen
  Drop in
  Åhusets interne skole
  Krakagården
  Al-Salam Skolen
  Center for Rehabilitering og Specialrådgivning
  Pædagogisk Psykologisk Rådgivning
  Pædagogisk Psykologisk Rådgivning
  UUO, UU Odense og Omegn
  Dalum Ungdomsskole
  Korsløkke Ungdomsskole
  Tarup Ungdomsskole
  Rising Ungdomsskole
  Odense Fagskole
  Rågelund Efterskole
  Elsesminde, Odense Produktionsskole
  Kursuscenter SIKO
  FOF Odense
  AOF-Odense.dk
  Det Fynske Kunstakademi
  Uddannelsescenter Fyn ApS
  Enghaveskolen
  Horsebækskolen
  Krogsbølle Skole
  Otterup Skole
  Skovløkkeskolen
  Løkkemarkskolen
  Otterup Realskole
  Nordvestskolen
  Ungdomsinstitutionen Egely - afd. Pugholmgård
  Nordfyns Ungdomsskole
  Nislevgård Efterskole
  Klintebjerg Efterskole
  Efterskolen Flyvesandet
  Otterup Produktionshøjskole
  Espe Skole & Børnehave
  Tingagerskolen
  Hjemly Friskole
  Nordskovens Friskole
  Ringe Friskole
  Ringe Kost- og Realskole
  Rudme Friskole
  Midtfyns Gymnasium
  Nordagerskolen
  Møllebakken
  Krarup Friskole, Reventlowskolen
  Statsfængslet i Ringe - Skolen
  Hjemly Fri- og Idrætsefterskole
  Ringe Fri- og Efterskole
  Kassebølle Friskole
  Vesterby Mark Naturskole
  Spangeskolen
  Pædagogisk-Psykologisk Rådgivning
  Langelands Efterskole
  Øhavets Efterskole
  Tre Ege Skolen
  Gislev Friskole
  Ryslinge Friskole
  Trunderup Friskole
  Gl. Højgaard
  Værkstedets Skole
  Ryslinge InnovationsHøjskole
  Svendborg Kommune
  Rantzausminde Skole
  Thurø Skole
  Tved Skole
  Vestre Skole
  Haahrs Skole
  Svendborg Gymnasium og HF
  AOF Sydfyn Sprogcenter
  Kernen
  Socialpædagogisk opholdssted Eggertshus
  Centerafdelingen for tale og sprog
  Om Tanken
  Pædagogisk Psykologisk Rådgivning
  UU-Center Sydfyn
  Svendborg Komm. Ungdomsskole
  Rantzausminde Efterskole
  Sydfyns Fri Fagskole
  Svendborg Søfartsskole
  Svendborg International Maritime Academy, SIMAC
  Byhaveskolen
  CSV Sydfyn
  Nordfyns Kommune
  Heldagsskolen
  Humble Skole
  Actionefterskolen
  Musikefterskolen i Humble
  Magleby Fri- & Efterskole
  Langeland Kommune
  Magleby Fri- og Efterskole
  Ørstedskolen
  Langeland Kommunale Ungdomsskole
  Havrehedskolen
  Særslev Skole
  Søndersøskolen
  Veflinge Skole
  Nordfyns Gymnasium
  Skamby Friskole
  Pædagogisk-Psykologisk Rådgivning
  Nordfyns Efterskole
  Søndersø Produktionshøjskole
  Brylle Skole
  Tallerupskolen
  Tommerup Skole
  Verninge Skole
  Tommerup Efterskole
  Vestfyns Efterskole
  Nordskolen
  Vibeskolen
  Skallebølle Skole
  Vissenbjerg Skole
  Behandlingsstedet Bjerget
  Fugleviglund Produktionshøjskole
  Marstal Skole
  Ærø Friskole
  Rise Skole
  Ærø Landsbyskole
  Kunsthøjskolen på Ærø, Vester Møllegaard
  Ærø Efterskole
  4kløverskolen
  Refsvindinge Friskole
  Svindinge Friskole
  Kørelærercentret A/S
  Broskolen
  Carl Nielsen-Skolen
  Ferritslev Friskole
  Nr Lyndelse Friskole
  Sdr. Nærå Friskole og Midtfyns Efterskole
  Det Socialpædagogiske Opholdssted Æblegården
  Aarupskolen
  Egely, afd. Stavnbogård
  Augustenborg Skole
  Fryndesholm skole
  Midtals Friskole
  Efterskolen Strand på Danebod
  .
  Frøslev-Padborg Skole
  Kollund Skole og Børnehus
  Kruså Skole
  Deutsche Schule Pattburg
  Rønshoved Højskole
  Frøslevlejrens Efterskole
  Produktionshøjskolen Meritten
  Broager Skole
  Egernsund Skole
  Adventure Efterskolen Sønderjylland Skelde
  Sjølund-Hejls Skole
  Skolen på Tagkærgaard
  Christiansfeld Skole
  Design- & Idrætsefterskolen Skamling
  Haderslev Kommune
  Haderslev Sprogcenter
  Simmersted Friskole
  Danfly Aviation
  Gram Skole
  Fole Friskole
  Gram Efterskole
  Gråsten Skole
  Kværs Skole
  Rinkenæs Skole
  Førde-Schule Gravenstein
  Æblegård Friskole
  Rinkenæs Efterskole
  Gråsten Landbrugsskole
  Rønshoved Skolehjem
  Haderslev Realskole
  Deutsche Schule Hadersleben
  Haderslev Katedralskole
  Haderslev Kristne Friskole
  10. ved Kløften
  Dannevirkeskolen
  Heldagsskolen Moltrup
  Helsehjemmet Behandlingsinstitution
  Kvistrup gamle skole
  Den Interne Skole
  Pædagogisk-Psykologisk Rådgivning
  Haderslev Ungdomsskole
  Hoptrup Efterskole
  Haderslev Produktionsskole
  Haderslev Handelsskole
  Louiseskolen
  Højer Efterskole
  Felsted Centralskole
  Kliplev Skole
  Varnæs Skole
  Deutsche Privatschule Feldstedt
  Søgård Friskole
  Sundeved Efterskole
  EFA-Syd Produktionshøjskolen
  Deutsche Schule Lügumkloster
  Deutsche Schule Osterhoist
  Løgumkloster Friskole
  Løgumkloster Efterskole
  Løgumkloster Højskole
  Sportsefterskolen SINE
  Nørreskov-Skolen
  Havnbjerg Skole
  Nordborg Skole
  Kindercampus Lunden / Deutsche Schule
  Oksbøl Friskole
  Friskolen - Østerlund
  Nordborg Slots Efterskole
  Agerskov Kristne Friskole
  Studenterkurset og Kostskolen i Sønderjylland
  Kostskolen i Sønderjylland
  Agerskov Ungdomsskole
  Musik og Teaterhøjskolen
  Jels Skole
  Lintrup Børnecenter
  Skodborg Skole
  Rødding Friskole
  Brændstrup Kristne Friskole
  Kongeådalens Efterskole
  Rødding Højskole
  Kost & Tekstilskolen
  Genner Skole
  Hellevad Skole
  Hjordkær Skole
  Hovslund Børneunivers
  Rødekro Skole
  Deutsche Schule Rothenkrug
  Fladhøj Skole
  Billund Skolen
  Billund Air Center A/S
  Skærbæk Realskole
  Brøns Rejsby Friskole
  Statsfængslet Renbæk
  Rejsby Europæiske Efterskole
  Bakkensbro Skole
  Nybøl Skole
  Nydamskolen
  Eckersberg Friskole
  Hørup Centralskole
  Lysabild Skole
  Kegnæs Friskole
  Tandslet Friskole
  Ahlmann-Skolen
  Sønderskov-Skolen
  Dybbøl-Skolen
  Humlehøj-Skolen
  Deutsche Schule Sonderburg
  Sønderborg Statsskole
  Alssundgymnasiet Sønderborg
  Alssund Børne- og Ungdomscenter
  Privatskolen Als
  Kløver-Skolen
  Pædagogisk Psykologisk Rådgivning Familie/Unge
  PLC-Sønderborg Skole- og Institutionsafdelingen
  UU Sønderborg
  Sønderborg Kommunale Ungdomsskole
  Idrætshøjskolen i Sønderborg
  Dybbøl Efterskole
  LOF Alssund - SprogAkademiSyd
  Hærens Sergentskole
  Bolderslev Skole
  Bylderup Skole
  Ravsted Børneunivers
  Tinglev Skole
  Deutsche Schule Buhrkall
  Deutsche Schule Rapstedt
  Deutsche Schule Tingleff
  Bylderup-Bov Kristne Friskole
  Pædagogisk Psykologisk Rådgivning
  Den Tyske Efterskole Tinglev
  Rens Ungdomsskole
  Sønderborg Kommune
  Lærdansk Sønderborg
  Ludwig-Andresen-Schule
  Tønder Gymnasium
  UU Tønder
  Tønder Ungdomsskole
  Emmerske Efterskole
  Tønder Handelsskole
  UU-Haderslev
  Sommersted Efterskole
  Vojens Gymnastik- og Idrætsefterskole
  Kongehøjskolen
  Løjt Kirkeby Skole og SFO
  Rugkobbelskolen
  Stubbæk Skole
  Deutsches Gymnasium Für Nordschleswig
  Aabenraa Statsskole
  Høje Kolstrup Skole
  Aabenraa Friskole
  Center for Hjælpemidler og Kommunikation
  AOF Sprogcenter Aabenraa/Tønder
  10. klasse Aabenraa
  Ungdommens Uddannelsesvejledning-Aabenraa
  Aabæk Efterskole
  Højskolen Østersøen
  Social- og Sundhedsskolen Syd
  Fjordskolen
  Tønder Kommune
  Branderup Friskole
  Pædagogisk Psykologisk Rådgivning
  Teologisk Pædagogisk Center
  Tønder Voksenskole
  Højer Design Efterskole
  Enggårdskolen
  Vorbasse Skole
  Søndermarkskolen
  Billund Komm. Ungdomsskole
  Lunde/Kvong Skole
  Outrup Skole
  Blåbjerg Friskole
  Kvong Friskole
  Frøstruphave Efterskole
  Produktionsskolen Vest
  Hærens Kampskole, Oksbøllejren
  Bakkevejens Skole
  Darum Skole
  Gørding Skole
  Vejrup Skole
  Nordre Skole
  Friskolen i Bramming
  Vestjysk - skole & opholdssted
  Bramming Gymnastik- og Idrætsefterskole
  Kjærgård Landbrugsskole
  Sydvestjyllands Efterskole
  Kostskolen på Assersbølgård
  Gjerndrup Friskole
  Opholdsstedet Lindknud
  Esbjerg Kommune
  Bakkeskolen
  Boldesager Skole
  Danmarksgades Skole
  Fourfeldtskolen
  Hjerting Skole
  Ådalskolen
  Præstegårdsskolen
  Rørkjær Skole
  Skads Skole
  Spangsbjergskolen
  Kvaglundskolen
  Vitaskolen
  Esbjerg Realskole
  Esbjerg Gymnasium og HF Kursus
  Skt. Nikolaj Skole
  Blåbjerggårdskolen
  Markusskolen
  Sønderrisskolen
  Rudolf Steiner skolen i Esbjerg
  CSV-Esbjerg, Center for Specialundervisning for Voksne
  Skole og Familiehuset
  Psykiatrien i Region Syddanmark
  Esbjerg Centralsygehus Skolestuen 640
  Kommunikation & Hjælpemidler - Afdeling K
  Lærdansk Esbjerg
  Pædagogisk Udviklingsafdeling
  Pædagogisk Psykologisk Rådgivning
  Skoletjenesten Esbjerg Skolevæsen
  Natur- og kulturformidlingscenter Myrtuegård
  UU Esbjerg
  Esbjerg Højskole
  Bieringhus Efterskole
  Esbjerg Produktionsskole
  Daghøjskolen Sydvestjylland
  EUC Vest
  AMU-Vest, Esbjerg
  Social- og Sundhedsskolen Esbjerg
  Erhvervsakademi SydVest, Esbjerg (Sp. Kirkevej)
  Fanø Kommune
  Fanø Skole
  Fanø Ungdomsskole
  Fanø Efterskole
  Filskov Skole
  Grindsted Søndre Skole
  Hejnsvig Skole
  Stenderup Skole
  Sdr Omme Skole
  Grindsted Vestre Skole
  Grindsted Privatskole
  Grindsted Gymnasium & HF
  PPR Billund Kommune
  Statsfængslet ved Sdr. Omme, Skolen
  Grindsted Landbrugsskole
  Grindsted Produktionshøjskole
  Erhvervsgymnasiet Grindsted
  Næsbjerg Skole
  Egekratskolen
  Starup Skole
  Nordenskov Skole
  Årre Skole
  Øse Efterskole
  Føvling Skole
  Højmarkskolen
  Glejbjerg Børne- og Skolecenter
  Gredstedbro Skole
  Vadehavsskolen, afd. Simon Hansens Vej
  Vadehavsskolen
  Vittenbergskolen
  Nørremarkskolen
  Ribe Katedralskole
  Riberhus Privatskole
  Ungdomshøjskolen ved Ribe
  Produktionsskolen Lustrupholm
  Ribe Handelsskole
  Varde Kommune
  Alslev Skole
  Billum Skole
  Horne Skole
  Janderup Skole
  Lykkesgårdskolen
  Sct. Jacobi Skole
  Thorstrup Skole
  Varde Gymnasium
  Mejls-Orten-Tinghøj Friskole
  Hjulsøgård Ung Skole
  Psykologisk og Pædagogisk Rådgivning
  Varde Kommunale Ungdomsskole
  Vardeegnens Gymnasieforberedende Efterskole
  Jobservice Vest, Integrationsskolen
  Varde Handelsskole og Handelsgymnasium
  Danske Artilleriregiment (DAR)
  Vejen Kommune
  Andst Børne- og Skolecenter
  Askov-Malt Skole
  Grønvangskolen
  Bække Skole
  Gesten Centralskole
  Østerbyskolen
  Vejen gymnasium og hf
  Vejen friskole
  Friskolen Helios
  Grunnetsgade Skole
  Stationsskolen
  Psykologenheden/PPR
  Vejen kommunale ungdomsskole
  Skibelund Gymnastik- og Idrætsefterskole
  Askov Højskole og Efterskole
  Store Andst Efterskole
  Ladelund Efterskole
  Askov Højskole og Efterskole
  Vejen Business College
  AMU CENTER TUC SYD A/S
  Ansager Skole
  Gaarde Skole
  Lindbjerg Skole
  Skovlund Skole
  Tistrup Skole
  Ølgod Skole
  Skolen ved Tippen
  Ølgod Efterskole
  Skovlund Efterskole
  Aabenraa Kommune
  Småskolen Søgårdhus
  AOF Syd
  Musik og Sang-Efterskolen i Uge
  Studievalg Sydjylland
  Center for Kommunikation og Hjælpemidler
  Brædstrup Skole
  Nim Skole og Børnehus
  Voerladegård Skole
  Tønning-Træden Friskole
  Bakkelandets Friskole
  Heldagsskolen Stenagergård
  Andkær Skole
  Gårslev Skole
  Gauerslund skole
  Smidstrup-Skærup Skole
  Englystskolen
  Børkop Højskole
  Brejning Efterskole
  Bredsten Skole
  Vandel Skole
  Nørup Skole
  Vester Nebel Skole
  Ødsted Skole
  Øster Starup Skole
  Balle Friskole, Balle Musik- og Idrætsefterskole
  Balle Friskole, Balle Musik- og Idrætsefterskole
  Vandel Efterskole
  Ågård Efterskole
  Engelsholm Højskole
  Fredericia Kommune
  Bredstrup-Pjedsted Fællesskole
  Egumvejens Skole
  Erritsø Centralskole
  Herslev Centralskole
  Købmagergades Skole
  Skansevejens Skole
  Skjoldborgvejens Skole
  Treldevejens Skole
  Skærbæk Skole
  Alléskolen
  Bøgeskov Skole
  Fredericia Realskole
  Sct. Knuds Skole & Børnehave
  Fredericia Gymnasium
  Lyng Skole
  Fredericia Friskole
  10 ende
  Mølledamsskolen
  Pædagogisk Psykologisk Rådgivning
  UU-Lillebælt
  Fredericia Ungdomsskole
  Højskolen Snoghøj
  Fredericia Produktionsskole
  Fredericia Idrætsdaghøjskole
  Fredericia Maskinmesterskole
  EUC Lillebælt
  Hærens Føringsstøtteskole
  Det Danske Musicalakademi
  Hovedgård Skole
  Søvind Skole
  Gedved Skole
  Vestbirk Friskole
  Elbæk Efterskole
  Vestbirk Musik- & Sportsefterskole
  Gadbjerg Skole
  Givskud Centralskole
  Thyregod Skole
  Øster Nykirke Skole
  Hedegård Friskole
  Karlskov Friskole
  Elkjærskolen
  Give Skole
  Give Komm. Ungdomsskole
  Vesterlund Efterskole
  Give Uddannelsescenter
  Give Uddannelsescenter
  Hedensted Skole
  Korning Skole
  Løsning Skole
  Ølsted Skole
  Daugård Skole
  Bøgballe Friskole
  Vejlefjordskolens Grundskole
  Stjernevejskolen
  Øster Snede Skole
  Pædagogisk-Psykologisk Rådgivning
  Vejlefjordskolen Efterskole
  Kragelund Efterskole
  Castberggård
  Horsens Kommune
  Dagnæsskolen
  Egebjergskolen
  Endelave Skole
  Østerhåbskolen
  Langmarkskolen
  Stensballeskolen
  Lundskolen
  Bankagerskolen
  Hulvej Skole
  Sct Ibs Skole
  Horsens Statsskole - Gymnasium og HF-Kursus
  Horsens Gymnasium
  Midtbyskolen
  Bakkeskolen
  UU Horsens Hedensted
  Horsens Ungdomsskole
  Horsens HF & VUC
  Statsfængslet Østjylland
  Statsfængslet Møgelkær
  Bygholm Landbrugsskole
  Horsens Udviklings- og Produktionshøjskole
  ASV Horsens
  Lundagerskolen
  Kollerup Skole
  Bredagerskolen
  Skovagerskolen
  Brandbjerg Højskole
  Barrit Skole
  Glud Skole
  Hornsyld Skole
  Raarup Skole
  Stouby Skole
  Stenderup Skole
  Kildebjerget Kostskole og Ungdomsuddannelsescenter
  Juelsminde Dagskole
  As Friskole
  Hellebjerg Idrætsefterskole
  Bjerre Gymnastik- og Idrætsefterskole Akademiet
  Bråskovgård Efterskole
  Kolding Kommune
  Alminde-Viuf Fællesskole
  Bramdrup Skole
  Brændkjærskolen
  Dalby Skole
  Dronning Dorothea Skolen
  Eltang Skole og Børnehave
  Harte Skole
  Parkskolen
  Sdr Vang Skole
  Bakkeskolen
  Lyshøjskolen
  Sdr.Bjert Centralskole
  Sdr.Stenderup Centralskole
  Aalykkeskolen
  Munkevængets Skole
  Kolding Realskole
  Sct. Michaels Skole
  Kolding Gymnasium, HF-Kursus og IB School
  Munkensdam Gymnasium
  Kolding Friskole
  Lykkegårdskolen
  Sprogskolen Kolding
  Skolen, Kolding Sygehus
  Ådalsskolen
  Pædagogisk Psykologisk Rådgivning
  UU-center Kolding
  Ungdomsskolen Kolding
  Kolding HF og VUC
  Efterskolen Kildevæld
  Kolding Internationale Højskole
  Koldingegnens Idrætsefterskole
  Produktionsskolen Kolding
  Designskolen Kolding
  Behandlingshjemmet Landerupgaard
  Fynslundskolen
  Kongsbjergskolen
  Skanderup Efterskole
  Lunderskov Efterskole
  Ejstrupholm Skole
  Nørre-Snede Skole
  Friskolen i Thorlund
  Gludsted Friskole
  Klovborg Friskole
  Pædagogisk-Psykologisk Rådgivning
  Statsfængslet Midtjylland (Nr. Snede)
  Midtjysk Efterskole
  ProMidt. Produktionsskolen Midt
  Lindved Skole
  Langskov Skole
  Rask Mølle Skole
  Tørring Skole
  Uldum Skole
  Aale Hjortsvang Skole
  Tørring Gymnasium
  Grejs Friskole
  Flemming Efterskole
  Uldum Højskole
  Tørring Daghøjskole
  Ødis Skole
  Skanderup-Hjarup Forbundsskole
  Ungdomsskolen Vamdrup
  Vejle Kommune
  Team Ravning
  Fårupgård Ungecenter
  Vejle Idrætsefterskole
  AOF Vejle-Fredericia
  Damhavens Skole
  Engum Skole
  Grejsdal Skole
  Højen Skole
  Kirkebakkeskolen
  Langelinies Skole
  Mølholm Skole
  Nørremarksskolen
  Petersmindeskolen
  Skibet Skole
  Søndermarksskolen
  Vinding Skole
  Charlotteskolen
  Hældagerskolen
  Kirstine Seligmanns Skole
  Sct. Norberts Skole
  Rødkilde Gymnasium
  Rosborg Gymnasium & HF
  Vejle Friskole
  Johannes Skolen, Rudolf Steiner skolen i Vejle
  Lukas-Skolen
  CSV Vejle (Center for Specialundervisning for Voksne Vejle)
  Sprogcenter Vejle
  10. Klasse UngdomsCenter Vejle
  Tværfagligt Center for Børn & Unge
  UU Vejle
  Vejle Kommunale Ungdomsskole
  Grejsdalens Efterskole
  Bøgevangskolen, Vejle Husholdningsskole
  Skolen for Gastronomi, Musik & Design
  Vejle Idrætshøjskole
  Produktionsskolen Vejle Prod.- og Udd.center
  Produktionsskolen Datariet
  Nygaard Gruppen Vejle A/S
  Børne og Unge Centret Vejle Fjord
  Studievalg Midt- og Vestjylland
  Aulum Byskole
  Feldborg Centralskole
  Haderup Skole
  Hodsager Skole
  Aulum Kristne Friskole
  Blåhøj Skole
  Dalgasskolen
  Præstelundskolen
  Uhre Friskole
  Brande Højskole
  Tarm Skole
  Ådum Børneunivers
  Sdr. Vium Friskole
  Lyne Friskole
  Blåkilde Efterskole
  Efterskolen Solgården
  Vostrup - Efterskolen for Musik og Teater
  Sdr. Bork Efterskole
  Bork Havn Efterskole
  Herning Kommune
  Arnborg Skole
  Gullestrup Skole
  Hammerum Skole
  Herningsholmskolen
  Ilskov Skole
  Kølkær Skole
  Lind Skole
  Sinding-Ørre Midtpunkt, Skolen
  Snejbjerg Skole
  Sunds-Ilskov Skole
  Skolen på Sønderager
  Tjørring Skole
  Vestervangskolen
  Gjellerupskolen
  Holtbjergskolen
  Lundgårdskolen
  Brændgårdskolen
  Hammerum Friskole
  Herning Friskole
  Midtjyllands Kristne Friskole
  Herning Gymnasium
  Engbjergskolen
  Højgårdskolen
  Skalmejeskolen
  Parkskolen
  Børneskolen Bifrost
  Lærdansk Herning
  Studsgård Friskole
  Center for Kommunikation
  AOF Herning
  FOF Herning
  Pædagogisk Psykologisk Rådgivning
  UU-Herning
  UngHerning (Herning Ungdomsskole)
  Herning HF og VUC
  Hammerum Fri- og Efterskole
  Højskolen Skærgården
  Agroskolen Hammerum
  Produktionsskolen i Herning Kommune
  Minihøjskolen i Herning
  Hammerum Herreds Idrætsdaghøjskole
  Ungdomscenter Knudmosen
  Åmoseskolen
  Holmsland Skole
  Hvide Sande Skole
  Holstebro Kommune
  Borbjerg Skole
  Rolf Krake Skolen
  Halgård Skole
  Idom-Råsted Skole
  Mejrup Skole
  Nr Felding skole
  Nørrelandsskolen
  Sct. Jørgens Skole
  Skave Skole
  Sønderlandsskolen
  Tvis Skole
  Birkelundskolen
  Holstebro Gymnasium og HF
  Den Kristne Friskole i Holstebro
  Ellebækskolen
  Holstebro Friskole
  Balletskolen
  Sprogcentret Holstebro
  Pædagogisk Psykologisk Rådgivning
  UU-Nordvestjylland
  Holstebro Kommunale Ungdomsskole
  Idrætsefterskolen Lægården
  Orkesterefterskolen
  Storåskolen
  Projektgården
  Bording Skole
  Engesvang Skole
  Ikast Østre Skole
  Isenvad Skole
  Ikast Nordre Skole
  Ikast-Brande Gymnasium
  Hyldgårdsskolen
  Ikast-Brande Ungdomscenter
  Småskolen Christianshede
  Ikast-Brande kommunale Ungdomsskole
  Hestlund Efterskole
  Idrætsskolerne Ikast
  ISI Idrætsefterskolen
  Lemvig Kommune
  Christinelystskolen
  Ramme Skole
  Flynder Centralskole
  Klinkby Skole
  Møborg Hovedskole
  Nr. Nissum Skole
  Bonnet Friskole
  Bøvling Friskole
  Fjaltring Friskole
  Lemtorpskolen
  Lemvig Gymnasium
  Lemvig Kristne Friskole
  STU - Rom Skole
  Børne- og Familiecentret
  Lemvig Ungdomsskole
  Nørre Nissum Efterskole
  Lomborg Gymnastik- og Idrætsefterskole
  SeniorHøjskolen, Nørre Nissum
  Bøvling Idrætsefterskole
  Fenskær Efterskole
  Kongensgaard Efterskole
  Livstilshøjskolen Gudum
  Lemvig Handelsskole
  Alkjærskolen
  Hee Skole
  Højmark Skole
  Lem Stationsskole
  Ringkøbing Skole
  Stadil/Vedersø Skole
  Tim Skole
  Ringkjøbing Gymnasium
  Det Kristne Gymnasium
  Rindum Kjærgaard
  Velling Friskole
  Ølstrup Friskole
  No Friskole
  Hover-Torsted Friskole
  Fjordvang Efterskole
  Vestjyllands Højskole
  Ringkjøbing Handelsskole & Handelsgymnasium
  Borris Skole
  Kirkeskolen
  Stauning Skole
  Faster Skole
  Rækker Mølle Skolen
  Amagerskolen
  Skjern Kristne Friskole
  Bækgårdsskolen
  Sprogcenter Syd
  UU Ringkøbing-Skjern
  Sædding Efterskole
  Dejbjerglund Efterskole
  Finderup Efterskole
  Ringkøbing-Skjern Produktionsskole
  Vestjydsk Handelsskole & Handelsgymnasium
  AMU CENTER MIDTJYLLAND ApS
  Skjernåskolen
  Gimsing Skole
  Hjerm Skole
  Humlum Skole
  Langhøjskolen
  Bremdal Skole
  LIMFJORDSSKOLEN STRUER, Midtbyen
  Parkskolen
  Struer Friskole
  Resen Friskole
  Opholdsstedet Skarbyvej
  Pædagogisk-Psykologisk Rådgivning
  Struer Kommunale Ungdomsskole
  StruerSkolen-Læring og Livsstil
  Hardsyssel Efterskole
  Venø Efterskole
  Struer Skolehjem
  Harboøre Skole
  Thyborøn Skole
  Thyborøn Efterskole
  Thyholm Skole
  Thyholm Friskole
  Søndbjerg Efterskole
  Lyngs Idrætsefterskole
  Nøvling Skole
  Timring Skole
  Vildbjerg Skole
  Vinding Skole
  Ørnhøj Skole
  Kildebakkeskolen
  Nøvlingskov Efterskole
  Staby Skole
  Ulfborg Skole
  Vemb Skole
  Ulfborg Friskole
  Friskolen i Tvind
  Sønder Nissum Friskole
  Uddannelsescenter Mariebjerg
  Staby Efterskole
  Husby Efterskole
  Det Nødvendige Seminarium
  Fjelstervang Skole
  Nr. Vium-Troldhede Skole
  Videbæk Skole
  Vorgod-Barde Skole
  Videbæk Kristne Friskole
  Ringkøbing-Skjern Ungdomsskole
  Brejninggaard Efterskole
  AMU Hoverdal
  Ejsing Skole og børnehus
  Ryde Skole
  Sevel Skole
  Vinderup Skole
  Vinderup Realskole
  Hjelm Hede Friskole
  Rydhave Slots Efterskole
  Handbjerghus Ungdomskostskole
  Kibæk Skole
  Sdr Felding Centralskole
  Skarrild Skole
  Sdr. Feldings Efterskole
  Studievalg Østjylland
  Skelhøjeskolen
  Rosmus Skole
  Molsskolen
  Toftevangskolen
  Syddjurs Friskole
  Femmøller Efterskole
  Den Europæiske Filmhøjskole
  Tirstrup Idrætsefterskole
  Helgenæs Naturefterskole
  Djurslands Folkehøjskole, Råmosegaard
  Ebeltoft Daghøjskole
  Gyvelhøjskolen
  Herskindskolen
  Skovbyskolen
  Galten Friskole
  Stjærskolen
  Klank Efterskole
  Gjern Skole
  Grauballe Skole
  Fårvang Skole
  Sorring Skole
  Voel Skole
  Klippen. Den Kristne Friskole
  Brunmosegård
  Syddjurs Ungdomsskole
  Norddjurs Kommune
  Anholt Skole
  Mølleskolen
  Toubro Børneby
  Vestre Skole
  Østre Skole
  Søndre Skole
  Grenaa Gymnasium
  Norddjurs Friskole
  10. Klasse-Center Djursland
  skolen.com
  Pædagogisk Psykologisk Rådgivning Grenå
  UU Djursland
  Norddjurs Ungdomsskole
  Grenaa Produktionsskole
  Hadsten Skole
  Voldum Skole
  Hadbjerg Skole
  Østervangskolen
  Bavnehøjskolen
  Favrskov Gymnasium
  Det socialpædagogiske opholdssted Føniks
  UU-Favrskov
  Linieskolen, Hadsten Husholdningsskole
  Hadsten Højskole
  AOF MIDT Favrskov
  Den jydske Haandværkerskole
  Favrskov Kommune
  Kanonskolen
  Frijsendal Friskole
  PPR Favrskov
  Skovvangskolen
  Søndervangskolen
  Regnbueskolen
  Frijsenborg Efterskole
  Haldum-Hinnerup Skolen
  Korsholm Skole
  Rønbækskolen
  Præstemarkskolen
  Friskolen i Hinnerup
  Favrskov Ungdomsskole
  Bakkeskolen
  Veng Skole & Børnehus
  Højboskolen
  Hørningskolen
  Efterskolen Ådalen
  Skanderborg Hørning Produktionsskole
  Langå Skole
  Lilleåskolen
  Munkholmskolen
  Heldagsskolen i Houlbjerg
  Havndal Skole
  Mariager Skole
  Vindblæs Friskole
  Kridthuset
  Fonden Opholdsstedet Lindely
  Skrødstrup Efterskole
  Mariager Høj- & Efterskole (Højskolen)
  Mariager Høj- & Efterskole (Efterskolen)
  Efterskolen Frydensberg
  Efterskolen Alterna
  Kolind Centralskole
  Marienhoffskolen
  Ryomgaard Realskole
  Pindstrupskolen
  Produktionsskolen Djursland
  Gjerlev-Enslev Skole
  Hald-Kærby skole
  Korshøjskolen
  Mellerup Friskole
  Mellerup Efterskole
  Voldby Skole
  Ørum Skole
  Djurslandsskolen
  Gjerrild Bønnerup Friskole
  Døgncentret for Børn & Familier Rishøj
  Opholdsstedet Østergaard
  Djurslands Efterskole
  Efterskolen Helle
  Væksthøjskolen
  Odder Kommune
  Gylling Skole
  Hou Skole
  Hundslund Skole
  Parkvejens Skole
  Saksild Skole og Børnehus
  Skovbakkeskolen
  Rathlouskolen
  Odder Gymnasium
  Odder Lille Friskole
  Vestermarkskolen
  Hadruplund
  Børne- og Familiecentret
  Odder Ungdomsskole
  Gylling Efterskole
  Egmont Højskolen
  Odder Højskole
  Rude Strand Seniorhøjskole
  Hou Maritime Idrætsefterskole
  Rudehøj Efterskole
  Odder Produktionsskole
  Odder AOF Daghøjskole
  .
  Asferg Skole
  Blicherskolen
  Fårup Skole
  Bjerregrav Skole
  Fussingø-egnens Friskole
  Nørbæk Efterskole
  Randers Kommune
  AOF Randers
  Hadsundvejens Skole
  Hobrovejens Skole
  Hornbæk Skole
  Kristrup Skole
  Nyvangsskolen
  Rismølleskolen
  Rytterskolen
  Søndermarkskolen
  Tirsdalens Skole
  Vestervangsskolen
  Vorup Skole
  Østervangsskolen
  Nørrevangsskolen
  C. la Cours Skole
  Forberedelsesskolen
  Randers Realskole
  Randers Lille Skole
  Randers Statsskole
  Paderup gymnasium
  CSV Randers
  Oust Mølleskolen
  Randers Kristne Friskole
  Sprogcenter Randers
  Fonden Valdemarhus
  Firkløverskolen
  Pædagogisk Psykologisk Rådgivning
  Læringscenter Randers
  UU Randers
  Randers Ungdomsskole
  Randers HF & VUC
  Den Skandinaviske Designhøjskole
  Produktionsskolen Mimers Brønd
  AOF Daghøjskolen Randers
  Vesterbakkeskolen
  Mellerup Skolehjem
  Hornslet Skole
  Mørke Skole
  Ådalsskolen
  Allingåbroskolen
  Ørsted Børneby/Rougsøskolen
  Langhøjskolen
  Vivild Gymnastik- & Idrætsefterskole
  Knudsøskolen
  Bjedstrup Skole
  Låsby Skole
  Mølleskolen
  Gl Rye Skole
  Gudenåskolen
  Ry Højskole
  Himmelbjergegnens Natur- og Idrætsefterskole
  Rønde Skole
  Thorsager Skole og Børnehus
  Rønde Privatskole
  Rønde Efterskole
  Højskolen på Kalø
  Rønde Folkehøjskole
  Kalø Økologisk Landbrugsskole - Viden Djurs
  Vildtforvaltningsskolen, Kalø,
  Skoleafdelingen, Silkeborg Kommune
  Sølystskolen
  Højskolen Performers House
  Samsø Skole
  Samsø Skole
  Samsø Friskole
  Bryggergårdens Skole
  Onsbjerg Lilleskole
  Børne- og Familiecentret
  Samsø Ungdomsskole
  Samsø Efterskole
  Nord-Samsø Efterskole
  Samsø Højskole
  Funder Skole
  Dybkærskolen
  Kragelund Skole
  Sejs Skole
  Skægkærskolen
  Vestre Skole
  Virklund Skole
  Kornmod Realskole
  Langsøskolen
  Th. Langs Skole
  Silkeborg Gymnasium
  Hvinningdalskolen
  Gødvadskolen
  Lysbro Uddannelsescenter
  Dybkær Specialskole
  Buskelundskolen
  Børne- og Familiehuset
  Friskolen i Lemming
  Småskolen på Peterslyst Ridecenter
  Pædagogisk Psykologisk Rådgivning
  UU Silkeborg
  Silkeborg Ungdomsskole
  Silkeborg Efterskole
  Silkeborg Højskole
  Gødvad Efterskole
  Silkeborg Produktionshøjskole
  Teknisk Skole Silkeborg
  Silkeborg Business College
  Ejer Bavnehøjskolen
  Morten Børup Skolen
  Stilling Skole
  Virring Skole
  Niels Ebbesen Skolen
  Skanderborg Realskole
  Skanderborg Gymnasium
  Rudolf Steiner-Skolen i Skanderborg
  UU Odder Skanderborg
  Brøruphus Efterskole
  Skanderborg Kommune
  Skanderborg Ungdomsskole
  Auning Skole
  Assentoftskolen
  Randers Produktionshøjskole
  Bryrup Skole
  Gjessø Skole
  Frisholm Skole
  Lystruphave Efterskole
  Aarhus Kommune
  Bakkegårdsskolen
  Jellebakkeskolen
  Beder Skole
  Elev Skole
  Elsted Skole
  Engdalskolen
  Tovshøjskolen
  Gammelgaardskolen
  Sødalskolen
  Hasle Skole
  Bavnehøj Skole
  Holme Skole
  Højvangskolen
  Katrinebjergskolen
  Kragelundskolen
  Lisbjergskolen
  Læssøesgades Skole
  Malling Skole
  Møllevangskolen
  Mårslet Skole
  Skolen på Børne- og Ungdomspsykiatrisk Center
  Risskov Skole
  Rosenvangskolen
  Rundhøjskolen
  Sabro-Korsvejskolen
  Samsøgades Skole
  Skovvangskolen
  Skødstrup Skole
  Skåde Skole
  Solbjergskolen
  Strandskolen
  Sølystskolen
  Søndervangskolen
  Tilst Skole
  Hårup Skole
  Tranbjerg Skole
  Vejlby Skole
  Vestergårdskolen
  Viby Skole
  Virupskolen
  Vorrevangskolen
  Åby Skole
  Næshøjskolen
  Skæring Skole
  Ellekærskolen
  Elise Smiths Skole
  Forældreskolen i Aarhus
  Laursens Realskole
  N. Kochs Skole
  Rudolf Steiner-Skolen i Århus
  Skt Knuds Skole
  Skjoldhøjskolen
  Lystrup Skole
  Århus Akademi
  Aarhus Katedralskole
  Århus Statsgymnasium
  Marselisborg Gymnasium
  Risskov gymnasium
  Viby Gymnasium
  Langkaer Gymnasium, HF & IB World School
  Grønløkkeskolen
  Jakobskolen
  Interskolen
  Tale & Høre Instituttet
  Institut for Kommunikation og Handicap, Høreafdelingen
  Kolt Skole
  Børnenes Friskole
  Langagerskolen
  Lykke Skolen
  Selam Friskole
  Egebakkeskolen
  Den moderne kulturelle skole
  Lærdansk Århus
  Parat Til Start
  Bangholmskolen
  Sygehusundervisningen Århus kommune
  SAM-Skolen
  Egaa Gymnasium
  Nilen Privat Skole
  Holme Nygaard skole
  Århus Privatskole
  Center-10, Århus High School
  Center for Syn og Hjælpemidler Århus
  Videncenter for Rådgivning og Specialpædagogik
  UU Aarhus-Samsø
  Heltidsundervisningen (HU) & Flexskolen
  Sansestormerne
  Diakonhøjskolen
  Testrup Højskole
  Idrætshøjskolen i Aarhus
  Egå Ungdomshøjskole
  Århus Efterskole - Ungehjem.dk
  Gøglerproduktionsskolen
  FACET
  Ungdomshjemmet Holmstrupgård
  Egå Produktionshøjskole
  Århus Produktionsskole
  Byhøjskolen
  Idrætsdaghøjskolen Ida, Århus
  Ordskolen AOF Midt
  FOF Århus
  Daghøjskolen Gimle, Aarhus
  Aarhus Maskinmesterskole
  Ingeniørhøjskolen i Århus
  Arkitektskolen Aarhus
  Skuespillerskolen ved Aarhus Teater
  SOSU Aarhus
  Diakonhøjskolen, Social- og Sundhedsudd.
  Det Jyske Kunstakademi
  Århus Kunstakademi
  It-vest - samarbejdende universiteter
  Kaospiloterne
  Rudolf Steiner Pædagogseminariet
  Erhvervsgrunduddannelsen i Århus
  Stensagerskolen
  Behandlingshjemmet Dalgården
  Behandlingshjemmet Bøgholt
  Ikast-Brande Kommune
  International School Ikast-Brande
  Grønbjerg Friskole
  Hoven Friskole & Børnehus
  Herborg Friskole
  PPR Ringkøbing-Skjern
  Bøgeskovskolen
  Rødkærsbro skole
  Egeskovskolen
  Bjerringbro Gymnasium
  Gudenådalens Friskole
  Tange Kristne Friskole
  Sahl Friskole
  Nørgaards Højskole
  Hedemølle Efterskole
  Mønsted Skole
  Vestfjendsskolen
  Kongenshus Efterskole
  Hanstholm Skole
  Hanstholm Friskole
  Bjerget Efterskole
  Hedensted Kommune
  Skolen i Midten
  TUC Skole
  Kildebjerget Kostskole, Tørring afd.
  Tungelundskolen
  Ulstrup Skole
  Vellev Skole
  Gudenaadalens Efterskole
  Favrskov Produktionsskole
  Frederiks Skole
  Flyveskolen, Flyvestation Karup
  Flyvevåbnets Førings- og Operationsstøtteskole
  Ans Skole
  Kjellerup Skole
  Sjørslev Skole
  Thorning Skole
  Vinderslev Skole
  Levring Efterskole
  Morsø Kommune
  Dueholmskolen
  Frøslev Skole
  Øster Jølby Skole
  Hvidbjerg Skole
  M.C. Holms Skole
  Nordmorsskolen
  Vejerslev Skole
  Bjergby Friskole
  Skallerup Friskole
  Øster Jølby Friskole
  Morsø Gymnasium
  Erslev Skole
  Karby Friskole
  Ørding Friskole
  Sundby Friskole
  Lødderup Friskole
  Rådgivningscenter Børn og Unge
  UU Mors
  Morsø Kommunale Ungdomsskole
  Galtrup Musik- og Idrætsefterskole
  Blidstrup Efterskole
  Rovvig Efterskole
  Morsø Produktionsskole
  AOF Kursuscenter - Morsø Daghøjskole
  Brattingsborgskolen
  Møldrup Skole
  Ulbjerg Skole
  Den interne skole på Haugårdhus
  Skals Efterskole
  Klejtrup Musikefterskole
  Durup Skole
  Glyngøre Skole
  Roslev Skole
  Skive Kommune
  Brårup Skole
  Hem Skole
  Højslev Skole
  Skivehus Skole
  Aakjærskolen
  Ørslevkloster Skole
  Ådalskolen
  Skive Gymnasium & HF
  Friskolen i Skive
  Sprogcenter Skive
  10. Klasse Center Skive
  Ådalskolen, Centerklasserne
  Pædagogisk Psykologisk Rådgivning
  UU Skive
  Ungdomsskolen-Skive
  Krabbesholm Højskole
  Produktionshøjskolen Marienlyst
  Skive Tekniske Skole
  CKU Skive/ Viborg
  Vestsalling Skole og Dagtilbud
  Rødding Friskole
  Dagskolen Bustrup Hovedgaard
  Breum Skole
  Jebjerg Skole
  Fursund Skole
  Thise Friskole
  Salling Efterskole
  Bedsted Skole
  Hurup Skole
  Koldby Skole
  Vestervig Skole
  Sydthy Friskole
  Fonden Nørgaard
  Campus 10
  Svankjær Efterskole
  Skyum Idrætsefterskole
  Thy Produktionsskole
  Thisted Kommune
  Østerild Skole
  Nors Skole
  Sennels Skole
  Sjørring Skole
  Snedsted Skole
  Tilsted Skole
  Tingstrup Skole
  Hannæsskolen
  Østre Skole
  Hundborg Friskole
  Thorsted Friskole
  Thisted Gymnasium - stx og hf
  Rolighedsskolen
  Thisted Friskole
  Sønderhå-Hørsted Friskole
  Sprogcenter Thisted
  Lerpytter Friskole & Børnehave
  Kvadderkjær
  Ginnerupskolen, Ny-Kortegård
  Fonden Kildegård-Thy
  UU Thy
  Ungdomsskolen Thisted
  Thyland Idrætsefterskole
  Sjørringvold Efterskole
  Thisted Daghøjskole
  Hammershøj Skole
  Ørum Skole
  Vejrumbro Fri
  Tjele Efterskole
  Møllehøjskolen
  Hald Ege Skole
  Løgstrup Skole
  Nordre Skole
  Overlund Skole
  Søndre Skole
  Vestre Skole
  Vestervang Skole
  Viborg Private Realskole
  Friskolen i Viborg
  Viborg Katedralskole
  Viborg Gymnasium & HF
  Finderuphøj Skole
  Houlkærskolen
  Lyshøjskolen
  Sprogcenter Viborg
  Langsø Friskole
  Bjerregrav Friskole
  Nørreå Skolen
  Springbrættet
  Pædagogisk Psykologisk Rådgivning
  UU-Viborg
  Viborg Komm. Ungdomsskole
  Bjergsnæs Efterskole
  Hald Ege Efterskole
  LOF Midtjylland
  Medieskolerne, Viborg Mediecenter
  Rosenvængets Skole
  Aalestrup Skole
  Ålestrup Realskole
  Fjelsø Friskole
  Vesterbølle Efterskole
  Aalestrup Naturefterskole
  Studievalg Nordjylland
  Astrup Skole
  Solhverv Privatskole
  Løvdal Naturcenter
  Mariagerfjord Ungdomsskole
  Tranhøjskolen
  Pædagogisk Psykologisk Rådgivning
  Serritslev Skole
  Skolegades Skole
  Søndergades Skole
  Thise Skole
  Øster Brønderslev Centralskole
  Brønderslev Gymnasium og HF
  Tolstrup-Stenum Friskole
  Brønderslev Heldagsskole
  Semaiskolen
  Christiansmindeskolen
  Vendsyssel Rådgivnings Center
  FOF Vendsyssel
  Pædagogisk-Psykologisk Rådgivning
  UU Vendsyssel Øst Vest
  Nordjyllands Idrætshøjskole
  Produktionsskolerne Brønderslev & Dronninglund
  Agersted Skole
  Asaa Skole
  Dronninglund Skole
  Flauenskjold Skole
  Klokkerholm Skole
  Hjallerup Skole
  Dronninglund Gymnasium
  Opholdsstedet
  Dronninglund Efterskole
  AOF Dronninglund Daghøjskole
  Farsø Skole
  Strandby Skole
  Vester Hornum Skole
  Altingets Skole
  Den Kommunale Specialskole
  Farsø Efterskole, Eftersk. ved Risgårde Bredning
  Produktionsskolen Kongshøjgaard
  Nørgården
  Blindes Oplysningsforbund Region Nord
  Ungdomsskolen Brønderslev
  Nordens Velfærdscenter
  Fjerritslev Skole
  Trekronerskolen
  Ørebroskolen
  Klim Friskole
  Fjerritslev Gymnasium
  Hjorthøjgaard
  Han Herreders Ungdomsskole
  Vester Thorup Efterskole
  Frederikshavn Kommune
  Bangsbostrand Skole
  Frydenstrandskolen
  Hånbækskolen
  Jerup Skole
  Munkebakkeskolen
  Strandby Skole
  Ørnevejens Skole
  Privatskolen i Frederikshavn
  Frederikshavn Gymnasium og HF-Kursus
  Gærum Skole
  Elling Skole
  Heldagsskolen i Frederikshavn
  AOF Nord - Frederikshavn Sprogcenter
  Dagskolen Nordjylland
  Center for Familie
  Frederikshavn Kommunes Ungdomsskole
  Statsfængslet på Kragskovhede
  Frederikshavn Produktionsskole
  Søværnets Sergent- og Grundskole
  MARTEC
  Havbakkeskolen
  Hadsund Skole
  Hadsund Produktionsskole
  Gandrup Skole
  Hals Skole
  Hou Skole
  Ulsted Skole
  Vester Hassing Skole
  Skolen Lær og Lev
  Efterskolen DUI Leg og Virke Bisnapgård
  Horne Efterskole
  10. KlasseCentret Vesthimmerland
  AOF Vesthimmerland
  Center for Psykologi og Pædagogik
  Vesthimmerlands Ungdomsskole
  Bagterpskolen
  Holmegårdskolen
  Lundergårdskolen
  Hjørring Private Realskole
  Hjørring Gymnasium og HF-Kursus
  Hjørring Ny Steinerskole
  Hjørring Friskole
  Hjørring Ny 10.
  Løkken Undervisningssted
  Hjørring Ungdomsskole
  Halvorsminde Efterskole og Fri Fagskole
  Hjørring Produktionsskole
  Hjørring AOF Daghøjskole
  Hærens Materielkommando (FPT)
  Specialskolen for Voksne, Vendsyssel
  Søbakkeskolen
  Hobro Nordre Skole
  Rosendalskolen
  Onsild Skole
  Hobro Søndre Skole
  Mariagerfjord Gymnasium
  Bymarkskolen
  Hobro Friskole
  Mariagerfjord 10. klassecenter
  Vielshøjskolen, Fonden Odamsgårds Interne Skole
  Thorsgaard Efterskole
  Onsild Idrætsefterskole
  Hobro Efterskole
  Østerskov Efterskole
  Hobro Produktionshøjskole
  Læsø Kommune
  Læsø Skole
  Læsø Ungdomsskole
  Løgstør Skole
  Overlade Centralskole
  Ranum Skole
  Vilsted Friskole
  Nordly Skolen
  Skolegården
  Ranum Efterskole College
  Næsbyhus Produktionsskole
  Limfjordsskolen
  Havmågen
  Kløvergården
  Østergaardskolen
  Vrå Højskole
  Vittrup Efterskole
  Bislev Skole
  Farstrup Skole
  Nibe Skole
  Sebber Skole
  Skørbæk-Ejdrup Friskole
  Vokslev Friskole
  Den Gamle Smedje
  Haverslev-Ravnkilde Skole
  Sortebakkeskolen
  Borremose Erhvervsefterskole
  Mejlby Efterskole
  Himmerlandscentrets Idrætsefterskole
  Saltum Skole
  Ingstrup Efterskole
  Gudumholm Skole
  Mou Skole
  Kongerslev Skole
  Tofthøjskolen
  Nr. Kongerslev-Komdrup Friskole
  Lille Vildmose Efterskole
  Lille Vildmose Produktionsskole
  Tolne Efterskole
  Rebild Kommune
  Institutionen i Rold Skov
  Yggdrasil
  No Name intern skole
  Slusen
  Ankermedets Skole
  Aalbæk Skole
  Hedeboskolen
  Brovandeskolen, Den Lille Skole i Skagen
  Skagen Skipperskole
  Blenstrup Skole
  Hellum Skole
  Skørping Skole
  Terndrup Skole
  Rebild Ungdomsskole
  ØU efterskolen for det kreative og kunstneriske
  Rebild Efterskole
  Skibstedskolen
  Bavnebakkeskolen
  Suldrup Skole
  Øster Hornum Skole
  Karensmindeskolen
  Støvring Gymnasium
  Gregers Krabbe Friskolen
  Pædagogisk-Psykologisk Rådgivning
  Lynghøj Efterskole
  Rebild Produktionsskole
  Mariagerfjord Kommune
  Hostruphøj
  Hvilsom Friskole og Fribørnehave
  Sæby Skole
  Torslev Skole
  Sæbygårdskolen
  Jerslev-Østervrå Friskole
  Privatskolen i Sæby
  Nordjyllands Idrætsefterskole Stidsholt.
  Hørby Efterskole
  Biersted Skole
  Gjøl Skole
  Nørhalne Skole
  Aabybro Skole
  Vedsted Friskole
  Åbybro Friskole
  Stokroseskolen
  Opholdsstedet Ølandhus
  Tranegården
  Aabybro Efterskole
  Ryå Efterskole
  Aalborg Kommune
  Ellidshøj Skole
  Ferslev Skole
  Vaarst-Fjellerad Skole
  Frejlev Skole
  Gistrup Skole
  Gl Hasseris Skole
  Gl Lindholm Skole
  Grindsted Skole
  Gug Skole
  Langholt Skole
  Kærbyskolen
  Nr Uttrup Skole
  Nørholm Skole
  Nøvling Skole
  Klarup Skole
  Skansevejens Skole
  Sofiendalskolen
  Stolpedalsskolen
  Sulsted Skole
  Svenstrup Skole
  Sønderbroskolen
  Sønderholm Skole
  Tylstrup Skole
  Vadum Skole
  Vejgaard Østre Skole
  Vestbjerg Skole
  Vester Mariendal Skole og Undervisningscenter
  Vesterkærets Skole
  Vodskov Skole
  Mellervangskolen
  Løvvangskolen
  Tornhøjskolen
  Filstedvejens Skole
  Byplanvejens Skole
  Klostermarksskolen
  Solsideskolen
  Sct. Mariæ Skole
  Seminarieskolen
  Skipper Clement Skolen
  Aalborg Studenterkursus
  Aalborghus Gymnasium
  Aalborg Katedralskole
  Nørresundby Gymnasium og HF
  Hasseris Gymnasium
  Højvangskolen
  Herningvej Skole
  Filipskolen Ålborg
  Høreinstituttet
  Aalborg Friskole
  Østskolen, Waldorfskolen i Aalborg
  Vaarst Friskole
  Lyngbjerggårdskolen
  Egebakken
  Lindholm Friskole
  Mentiqa Nordjylland
  AOF Nord i Aalborg
  Øster Uttrup-Godthåb Skole
  Godthåbskolen
  Kollegievejens Skole
  PPR-Aalborg
  Pædagogisk Psykologisk Rådgivning, Vest
  PPR Tranumparken
  PITT
  UU-Aalborg
  Aalborg Ungdomsskole
  Ungaalborg Uddannelsescenter
  Aalborg Sportshøjskole
  Try Efterskole
  Aalborg Produktionsskole
  AOF Aalborg Daghøjskole
  SIND-Daghøjskole Aalborg
  Kvindedaghøjskolen
  Daghøjskolen Fokus
  Hærens Logistikskole, Aalborg Kaserne
  COK - Nordjylland
  Tekstilhåndværkerskolen
  Pædagogisk MedieCenter
  Taleinstituttet Region Nordjylland
  Voksenskolen for Undervisning og Kommunikation
  Hjørring Ny 10.
  Blære Skole
  Hornum Skole
  Vestrup Skole
  Aars Skole
  Østermarkskolen
  Haubro Landsbyskole - Himmerlands Friskole
  Vesthimmerlands Gymnasium og HF
  Himmerlands Ungdomsskole
  Vestermarkskolen Aars
TOP skoler
arrow
Alssundgymnasiet Sønderborg
Grundtvigs Allé 86, Sønderborg
www.ags.dk
Alssundgymnasiet Sønderborg
arrow
HKI - Hans Knudsen Instituttet
Glentevej 67-69, København NV
www.hki.dk
HKI - Hans Knudsen Instituttet
arrow
Hørby Efterskole
Snedkergårdsvej 11, Sæby
www.hørbyefterskole.dk
Hørby Efterskole
Vil du tilføje her din skole? Klik HER.
Næste arrangementer i skoler
2.9.2017 - 25-års jubilæumsfest for studenter årgang 1992
22.12.2017 - DAV-fest (julekomsammen for tidligere elever)
Andre arrangementer og åbne døre HER.